Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    Bişey diyecem gordionda adam mı var ki hala gb alış satış var ?

Bu gb leri ntt game alıp çöpe atıyorsa server devam etsin diye bizim sırtımıza yükleniyor demek.

Yapmayın yardım etmeyin ölmüş gitmiş bir server gordion birleştirin aresle diezle gordionu yük olmasın size.
    Sanki öbür sunucularda user patlaması varda her sunucu birleşiminde Gordion'u gömün.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Olympia'nın destan veya Rosetta ile birleşmesini isteyenler kafayı yemiş sanırım? Belki 7-8 yıl sonra birleşebilir Rosettayla

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

Yok artık
    ahahahhah cidden ya Olympia yı ne sanıyorlar acaba Olympiada item yok ki! Gordion+Rosetta+Destan nın yanında Olympia eski 70 level Knight Online datası kalır 8-9 yıl fark var arada

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gordion diez ile birleşemez yada ares anca 3lu birleşim olabilir ares ve diez ile aynı anda

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Zamanında foruma yeni server konuları açıldığında hemen kapatılırdı, şimdi de server birleştirme konuları aynı şekilde kapatılsın. GM ekibi her yayında her defasında 50 kere "server birleşimi planlamamızda yok" dedi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hangi kritere göre birleşim kararı veriyorsunuz bilmiyorum ama şu an en eski sunucu olan Ares'te bile reb kasmaya spot bulunmuyor. Titan spotunu kaybeden ds veya booro'ya kaçıyor, hatta paramuna gidenler bile var. Geçenlerde Khenarth'a Ares'te paramun spotları her iki kanalda da dolu dediğimde şaşırmıştı. Şu anda Diez'de de durum çok farklı değil diye düşünüyorum. Ares ve Diez'i nasıl yanyana yazabiliyorsunuz bilmiyorum ama şu an için hangi sunucu ile birleşme olursa olsun ciddi spot sorunu çıkacaktır. Artık pazarcı kafasından çıkıp bir oyuncu gibi değerlendirme yapmanız gerekiyor.

Neyse ki yapımcının baz aldığı kriterler ve buradaki insanların yazdıkları arasında uçurumlar var
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hangi kritere göre birleşim kararı veriyorsunuz bilmiyorum ama şu an en eski sunucu olan Ares'te bile reb kasmaya spot bulunmuyor. Titan spotunu kaybeden ds veya booro'ya kaçıyor, hatta paramuna gidenler bile var. Geçenlerde Khenarth'a Ares'te paramun spotları her iki kanalda da dolu dediğimde şaşırmıştı. Şu anda Diez'de de durum çok farklı değil diye düşünüyorum. Ares ve Diez'i nasıl yanyana yazabiliyorsunuz bilmiyorum ama şu an için hangi sunucu ile birleşme olursa olsun ciddi spot sorunu çıkacaktır. Artık pazarcı kafasından çıkıp bir oyuncu gibi değerlendirme yapmanız gerekiyor.

Neyse ki yapımcının baz aldığı kriterler ve buradaki insanların yazdıkları arasında uçurumlar var
    Yapımcının kriterleri nelerdir merak ediyorum aydınlatır mısınız acaba
    Cz kalabalıklığımı
    Moradondaki kalabalık mı
    Günlük Total giriş mi
    Serverdeki toplam alınan cash miktarı mı
    Veya bizim bilmediğimiz ne var bilgi verir misiniz

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Yapımcının kriterleri nelerdir merak ediyorum aydınlatır mısınız acaba
    Cz kalabalıklığımı
    Moradondaki kalabalık mı
    Günlük Total giriş mi
    Serverdeki toplam alınan cash miktarı mı
    Veya bizim bilmediğimiz ne var bilgi verir misiniz
    Kanka şimdi moderator deyip geçme o da insan, o da bizim gibi oyuncu. Doğal olarak serveri gordionla birleşsin istemiyor diezle bile birleşsin istemiyor.

Ama yapacak bir şey yok birleşecek.

Ben bu oyunu 10 senedir oynuyorsam aktif olmayan birbirine yakın sunucuların birleşmesi kaçınılmaz.

ARES-DIEZ-GORDION coming soon...

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    hangi serverları birleştiriceklerine karar veremedikleri için birleştirmiyorlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    En mantıklı Ares - Diez - Gordion birleşmesi olacağını düşünmekteyim. Gönlümden geçen o aslında.

Şu an birleşme planı olmadığını biliyoruz. Bakalım bekleyip, göreceğiz.

Tags for this Thread