Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 56
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bifrost, Krowaz'ı ne yapacaksın? Hiç ismini yazdığın sunucularda bakıyor musun bu insanlar nerede kasıyor? Bu kadar kişiyi ks atarak mı kastıracaksın? Sanki her sunucu birleşimi isteyenler pk için yazıyor. Savaşlarda bir npc ve key'e 3-4 klan aynı anda çöküyor.

Süreki pk atan oyuncular bu konuya ne yorum yaparsa yapsın ama daha +70 eşyalı hesapları olmayanlar gelip bu konuya hiç giriş yapmadığı sunucu hakkında birleşsin diyor ya anlamak mümkün değil. Sunucular birleşsin 3-5 lira kazanırız diye düşünenler lütfen konudan uzak dursunlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Sanki öbür sunucularda user patlaması varda her sunucu birleşiminde Gordion'u gömün.
    Nerede o eski gordion

Kış'a doru user patlaması yasar knıght online <3
    Last edited by Priest0ftheGuarD; 08-12-2019 at 02:53 PM.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bifrost, Krowaz'ı ne yapacaksın? Hiç ismini yazdığın sunucularda bakıyor musun bu insanlar nerede kasıyor? Bu kadar kişiyi ks atarak mı kastıracaksın? Sanki her sunucu birleşimi isteyenler pk için yazıyor. Savaşlarda bir npc ve key'e 3-4 klan aynı anda çöküyor.

Süreki pk atan oyuncular bu konuya ne yorum yaparsa yapsın ama daha +70 eşyalı hesapları olmayanlar gelip bu konuya hiç giriş yapmadığı sunucu hakkında birleşsin diyor ya anlamak mümkün değil. Sunucular birleşsin 3-5 lira kazanırız diye düşünenler lütfen konudan uzak dursunlar.
    Sayın moderatör bence konuyu her yönden ele almakta fayda var. Pk yapanın da kendince haklı sebepleri var, pazar yapanın da.. Bu oyunu ticaret için oynayanlara karşı her ne kadar şahsen cephe alsam da, onların da oyundaki aktif ticarete katkıda bulundukları da bir gerçektir. Şahsen yine kendimden örnek vermem gerekirse ben 3 ay önce direk Gordion serverda sıfırdan karakter açtım. Premium almama rağmen diğer oyunculara yetişmem senelerimi alacak bunu biliyorum. Şimdi Gordion gibi pazarı ''slow motion'' ilerleyen serverlarda gelişmek için 2 seçenek var;

1- Aktif olarak 7/24 ticaret yapmak ki çoğu kişi belki gülebilir ama 3 ayda 5 gb yapabildim. (Örnek: Sadece +7 Azagai 21 gb. Bu da demek ki 1 yıl sonunda 1 adet Azagai 7 alabilirim.)
    2- Aktif olarak farm yapmak. Bunun da handikapları var. Hem günde 8 - 10 saat çalışan aile sahibi olmamız dolayısıyla günde maximum 2-3 saat ayırabiliriz, hem de farm da çıkan bus bes gibi eşyaları yine pazarda satmak gerekecek ve yine o ''slow motion'' döngüye gireceğiz.

Yani eski serverlarda pk atabilecek bir karakter dizmek için aktif ve hızlı pazar ve ya farm şart. Bunun için de tabi ki server birleşimi gereklidir. Eski serverlara girerseniz pk da genelde hep aynı kemik kadroyu görürsünüz. Pazar yapanların % 50 sinin ticari geri kalan %50 nin ise tamamen karakterlerine item dizebilmek adına çabaladığını düşünüyorum. Yani yine pk atabilmek amacıyla. +70 ve ya - 70 olmaktan öte bence amaçlarına ulaşabilmek için legal olarak emek veren oyuncuların rahatı düşünülmedilir şahsi kanaatimce..

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ne zaman birleşme planı yok deniliyor ise hep birleşmiş, ne zaman yeni server açılmayacak deniliyor ise açılmıştır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Mod bey , Server birlestirilmesi expe bagli degildir neden idrak edemiyorsunuz ?
    Reb 10 daha yeni geldi tabii ki spotlar dolu olacak
    Ares+Dies+Gordion
    Rosetta+Destan
    Altar+Vega
    Olympia+Steam
    Birlesimi 2-3 yıl sure icinde gerceklesicektir.
    Şimdiye kadar ki en mantıklı birleşim seçenekleri . Olympia ancak Steam ile birleşir o olasılık da nedir bilmiyorum diğer serverler ile olympia arasında aşırı fark var

Senior Member
    Quote Originally Posted by Al_Hazred View Post
    Sayın moderatör bence konuyu her yönden ele almakta fayda var. Pk yapanın da kendince haklı sebepleri var, pazar yapanın da.. Bu oyunu ticaret için oynayanlara karşı her ne kadar şahsen cephe alsam da, onların da oyundaki aktif ticarete katkıda bulundukları da bir gerçektir. Şahsen yine kendimden örnek vermem gerekirse ben 3 ay önce direk Gordion serverda sıfırdan karakter açtım. Premium almama rağmen diğer oyunculara yetişmem senelerimi alacak bunu biliyorum. Şimdi Gordion gibi pazarı ''slow motion'' ilerleyen serverlarda gelişmek için 2 seçenek var;

1- Aktif olarak 7/24 ticaret yapmak ki çoğu kişi belki gülebilir ama 3 ayda 5 gb yapabildim. (Örnek: Sadece +7 Azagai 21 gb. Bu da demek ki 1 yıl sonunda 1 adet Azagai 7 alabilirim.)
    2- Aktif olarak farm yapmak. Bunun da handikapları var. Hem günde 8 - 10 saat çalışan aile sahibi olmamız dolayısıyla günde maximum 2-3 saat ayırabiliriz, hem de farm da çıkan bus bes gibi eşyaları yine pazarda satmak gerekecek ve yine o ''slow motion'' döngüye gireceğiz.

Yani eski serverlarda pk atabilecek bir karakter dizmek için aktif ve hızlı pazar ve ya farm şart. Bunun için de tabi ki server birleşimi gereklidir. Eski serverlara girerseniz pk da genelde hep aynı kemik kadroyu görürsünüz. Pazar yapanların % 50 sinin ticari geri kalan %50 nin ise tamamen karakterlerine item dizebilmek adına çabaladığını düşünüyorum. Yani yine pk atabilmek amacıyla. +70 ve ya - 70 olmaktan öte bence amaçlarına ulaşabilmek için legal olarak emek veren oyuncuların rahatı düşünülmedilir şahsi kanaatimce..
    Şimdi sen 3 ayda 5 GB kasmışsın ben de 1 ayda 20 GB zarara girdim pazarda olympiada bu da demek oluyor ki 1 yılda 240 GB bu da demek oluyor ki evi satmam lazım . Böyle hesap mı olur afgsjsjskjdjsjs

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir ay 20gb zarar etmen geri kalan 11 ay boyunca 20gb zarar etmek zorunda oldugun anlamina mi geliyor?

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Şimdi sen 3 ayda 5 GB kasmışsın ben de 1 ayda 20 GB zarara girdim pazarda olympiada bu da demek oluyor ki 1 yılda 240 GB bu da demek oluyor ki evi satmam lazım . Böyle hesap mı olur afgsjsjskjdjsjs
    Ben eski bir servera yeni başlayan birinin normal şartlarda ne kadar sürede ortalama bir karakter yapabileceğinin örneğini kendi üzerinden verdim. Yoksa upgrade işine girip bir günde 200 gb lik itemi yakanları da biliyoruz. Anlatılmak istenilen konuya odaklanınız lütfen.

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    gordiondan kimse ağlamasın mage dizmeye geldim fiyatlar 2.5 katına çıkartılmış vazgeçtim user var ki talep artışı nedeniyle itemleri uçurmuşsunuz

Tags for this Thread