Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Modlar ve gm ler kafalarına göre ban atsaydı forumda kimse kalmazdı.Alonso keyfi atsaydı beni şimdiye 50 kere banlaması lazımdı.

1 - Asılsız ithamlarda bulunuyorsun.(iftira)
    2 - Algı operasyonu yapıyorsun.
    AlonsoPedroLopez bu suçlarından ötürü sana ceza vermesi lazım.Ama sabırla bekliyor.
    Aslında suçsuz olduğuna katılıyorum çünkü konuştuklarını anlayacak DÜŞÜNCE yapısına sahip değilsin.

İyi bayramlar.
    iftiradan banladığımı söylüyor
    bende ss koyarak hayır o önceki sen spamming den sen banladım dıyorum . oda yok öyle bir şey dıyor . neyini anlamakta zorlanıyorsun ?
    yada kasma boşver zordur senın ıcın

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Pekala, aşağıdaki ekran görüntüsünü dikkatlice inceleyiniz. (bence bir özürü hak ettim)
    Puanlar 5 yazıyor neye göre kime göre veriliyor bu ve ne işe yarıyor ve son bir soru benim puanım kaç kardeş
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 08-10-2019 at 04:55 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sikinti09 View Post
    iftiradan banladığımı söylüyor
    bende ss koyarak hayır o önceki sen spamming den sen banladım dıyorum . oda yok öyle bir şey dıyor . neyini anlamakta zorlanıyorsun ?
    yada kasma boşver zordur senın ıcın
    Sizin cezanızı muhtemelen Gm ekibinden birisi vermiştir. Çünkü Moderator ekibinin dışında GM ekibinin attığı forum cezaları profilde görülmemektedir. Konu ile ilgili Khenart ile görüşeceğim. Umarım bu attığınız iftiradan dolayı bir özür dileme cesaretine sahip olursunuz. Beklemede kalın.

Sizin cezanızı muhtemelen Gm ekibinden birisi vermiştir. Çünkü Moderator ekibinin dışında GM ekibinin attığı forum cezaları profilde görülmemektedir..
    bunla alakalı sanırım Khenart yayında bir şey söylemişti , tek mantıklı açıklaması bu kalıyor .eğer dediğiniz gibiyse ki anlaşılan öyle , size karşı tavrımdan dolayı tüm samimitimle özür diliyorum
    lakin sizle 2 li bir diyalogtan sonra banlanmam bunu düşündürdü .
    yinede haksız banladığımı belirtme istiyorum sonuç olarak 1 ay geçti ve hesabım açıldı, konuyu cezasın süresi dolduğu ve açılmadığı ıcın açmıştım onuda siz çözdünüz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Vermiş olduğunuz hesabı incelediğimde diğer insanların sizlere yazdıklarını hiç okumadığınızı görüyorum ve her başlığı beni banlayın adı altında ısrarla açmışsınız. Eğer bir kullanıcıyı raporlamak istiyorsanız bunu Cheat Reports kısmına uygun bir başlık, uygun bir yazı ile göndermeniz gerekiyor. Forum kurallarını ısrarla ve fazlasıyla ihlal ettiğiniz için forum hesabınız Gm takımı tarafından kapatılmıştır.

Forum hesabınızın tekrardan açılacağını sanmıyorum ancak Khenarth'tan gelecek cevaba göre son kararı buraya yazacağım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Vermiş olduğunuz hesabı incelediğimde diğer insanların sizlere yazdıklarını hiç okumadığınızı görüyorum ve her başlığı beni banlayın adı altında ısrarla açmışsınız. Eğer bir kullanıcıyı raporlamak istiyorsanız bunu Cheat Reports kısmına uygun bir başlık, uygun bir yazı ile göndermeniz gerekiyor. Forum kurallarını ısrarla ve fazlasıyla ihlal ettiğiniz için forum hesabınız Gm takımı tarafından kapatılmıştır.

Forum hesabınızın tekrardan açılacağını sanmıyorum ancak Khenarth'tan gelecek cevaba göre son kararı buraya yazacağım.
    beni banlayın çünkü madende ki adamı video çektim banlanmadı 5 gün , banlayın çünkü bir çetenin ifşa videosunu çektim banlanmadı .
    bunların edıtlerı ve yuklemeri 3 saat sürdü . ben 3 saat uğraştım ve 1 gun bıle ceza almadıar . tabıkı sıtem edıcem banlayın benı dicem
    hesabım aktıf onla alakalı bır sorun yok suan tek derdım herkes görevini ve haddini bilsin iyi bayramlar.
    Last edited by Sikinti09; 08-10-2019 at 05:59 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her yerde olduğu gibi bu forumda da belli başlı kurallar vardır. Buna her kullanıcı uymak zorundadır, ısrarla ihlal edenlerin, uyarılara aldırış etmeyenlerin hesapları kapatılır. Eğer bir kullanıcının ceza almasını istiyorsanız öncelikle bu kullanıcının oyun kurallarını ihlal ettiğinden emin olmalısınız ve kanıtlarını sadece Cheat Reports üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca anlık TPT bildirimlerini Discord üzerinden sadece sunucu ve nick yazarak kanıtsız bizlere iletebilirsiniz.

Cheat reports kullanımı için aşağıdaki linki inceleyiniz.

Raporlama Sistemi (Cheat-Reports) Güncellendi
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her yerde olduğu gibi bu forumda da belli başlı kurallar vardır. Buna her kullanıcı uymak zorundadır, ısrarla ihlal edenlerin, uyarılara aldırış etmeyenlerin hesapları kapatılır. Eğer bir kullanıcının ceza almasını istiyorsanız öncelikle bu kullanıcının oyun kurallarını ihlal ettiğinden emin olmalısınız ve kanıtlarını sadece Cheat Reports üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca anlık TPT bildirimlerini Discord üzerinden sadece sunucu ve nick yazarak kanıtsız bizlere iletebilirsiniz.

Cheat reports kullanımı için aşağıdaki linki inceleyiniz.

Raporlama Sistemi (Cheat-Reports) Güncellendi
    karşımdaki insan benı dinlemiyor veya anlamıyorsa özel hayatımda ordan uzaklaşırım
    burdada öyle yapıcam , konuya başka bir yetkili gelene kalar sizle muhattap olmıcam, haksız suçladığım ınsandan özür diledim zaten .
    fakat siz alakasız seyler yazmaya başladınız anlıyamadım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Pekala, aşağıdaki ekran görüntüsünü dikkatlice inceleyiniz. (bence bir özürü hak ettim)

ahahahahahahahahaha. alonso ve khenart olmasa şu forum ağlama duvarına dönecek. bam bam yapıştırıyorlar kanıtları

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sikinti09 View Post
    beni banlayın çünkü madende ki adamı video çektim banlanmadı 5 gün , banlayın çünkü bir çetenin ifşa videosunu çektim banlanmadı .
    bunların edıtlerı ve yuklemeri 3 saat sürdü . ben 3 saat uğraştım ve 1 gun bıle ceza almadıar . tabıkı sıtem edıcem banlayın benı dicem
    hesabım aktıf onla alakalı bır sorun yok suan tek derdım herkes görevini ve haddini bilsin iyi bayramlar.
    hala devam ediyorsun. sonra banlanınca banlandım diyorsun