Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: CR Hk.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)

Angry CR Hk.

BDW suçlarıyla ilgili AFK kalma videosu gönderiyorum. 5 kişi townda oturuyor. Tek başıma iniyorum, ölüyorum kimse gelmiyor. Tarih saat görünüyor. CR sorumlusu izlemiyor bile, boşuna vaktimi harcıyorum. İşinize gelen kişileri cezalandırmak için mi maaş alıyorsunuz?
    Last edited by Arthas__; 08-10-2019 at 10:26 AM.

Member Phaxe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    UnderRising
    Race
    Karus
    Hocam yoğun olduğu için geç oluyor CR işlemleri ama oluyor merak etme şuan benimde duruyor 2 konum sırayla işlem yapılıyor
    Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Benim JR AFK videolarıma da "incelenecektir" yanıtı gelmiş. Sanki ben incelenmemesi için rapor oluşturdum, elbette incelenecektir ancak incelendikten sonra rapora yanıt yazsanız da raporumuzun net sonucunu bilsek.

Senior Member
    nttgame nin hakkını yemeyelim şimdi , cr de afk olayını bitirdiler, kimi şikayet etsem ceza alıyodu , neredeyse hiç afk ya denk gelmiyoruz artık jr de

Quote Originally Posted by devi1 View Post
    nttgame nin hakkını yemeyelim şimdi , cr de afk olayını bitirdiler, kimi şikayet etsem ceza alıyodu , neredeyse hiç afk ya denk gelmiyoruz artık jr de
    Keşke yayıncı şirket AFK olayını bitirse de biz uğraşmasak, buradaki hakkın tamamına yakını oyuncuların.

Rapor etmedikçe JR'de banlanma olmuyor, hadi buna oyun içi yetişemezler diyelim rapor oluşturuyoruz ona da yetişemiyorlar. Adamı rapor ediyorum sonuçlanana kadar 1 hafta, 7x2=14 JR giriyor, kaç kişi/partinin etkinliği zehir oluyor. Geç gelen adalete sizin kadar olumlu bakamıyorum.

Ayrıca Rosetta'da oynuyorum, JR'ye girmeden önce potumu, rpr'mi ve video programını kontrol ederek giriyorum. Hangi sunucuda oynuyorsanız keşke bizde de sizin gibi olsa.
    Last edited by FFferik16; 08-10-2019 at 01:06 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Keşke yayıncı şirket AFK olayını bitirse de biz uğraşmasak, buradaki hakkın tamamına yakını oyuncuların.

Rapor etmedikçe JR'de banlanma olmuyor, hadi buna oyun içi yetişemezler diyelim rapor oluşturuyoruz ona da yetişemiyorlar. Adamı rapor ediyorum sonuçlanana kadar 1 hafta, 7x2=14 JR giriyor, kaç kişi/partinin etkinliği zehir oluyor. Geç gelen adalete sizin kadar olumlu bakamıyorum.

Ayrıca Rosetta'da oynuyorum, JR'ye girmeden önce potumu, rpr'mi ve video programını kontrol ederek giriyorum. Hangi sunucuda oynuyorsanız keşke bizde de sizin gibi olsa.
    Kesinlikle haklısın reis 1 hafta sonra banlanan adamın bana avantajı ne , ben bıraktım artık video atmayı sadece küfür edenleri ss olarak atıyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    BDW suçlarıyla ilgili AFK kalma videosu gönderiyorum. 5 kişi townda oturuyor. Tek başıma iniyorum, ölüyorum kimse gelmiyor. Tarih saat görünüyor. CR sorumlusu izlemiyor bile, boşuna vaktimi harcıyorum. İşinize gelen kişileri cezalandırmak için mi maaş alıyorsunuz?
    Selam,

Raporlarınızı kabaca inceledim. Raporlarınızın çoğunu küfür içerikli bildirimler oluşturuyor, bunları incelerken şaşırmadım değil çünkü benim 15 sene içinde oyun içinde duyduğum küfürü siz sadece aynı günde duyuyor ve raporluyorsunuz sanırım. Eğer oyuncuları küfürden bir şekilde banlatmaya uğraş veren birisiyseniz forum hesabınızı süresiz kapatacağım.

JR AFK raporlarına gelirsek de dün dediğim gibi bayram öncesi yoğunluktan dolayı önceliği TPT raporlarına verdik, bir süre sabırla beklemeniz gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Peki genie altı makro kullanan makrocuları ne yapcaz adam beni slottan gönderene kadar genie altı makro kullanıyor beni slottan gönderincede normal genie devam ediyor hadi bakalım gmler bu adamı nasıl yakalayacaksınız anlatın çok merak ediyorum bunu

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    JR AFK raporlarına gelirsek de dün dediğim gibi bayram öncesi yoğunluktan dolayı önceliği TPT raporlarına verdik, bir süre sabırla beklemeniz gerekiyor.
    Tatiller öncesi yoğunluk, tatiller sonrası yine yoğunluk, e sürekli özel günler var hep yoğun, ondan sonra x etkinliği gibi bir sebep olacak yine yoğun, zaten GMler hafta sonu rapor onaylamıyor oradan da vakit giriyor.

E madem CR yetkili sayısı yeterli neden bir türlü yoğunluktan kurtulamıyor? Hadi 5000 konu varken yoğun deniyordu tamam ancak 300-500 konu varken de yoğun deniyor bu ilginç değil mi? Neden tüm konular 1-2 güne net sonuçlanacak şekilde işlemiyor sistem? Bu hem yayıncı, hem oyuncu, hem de oyun için daha iyi olmaz mı? Bunun lüks veya keyfi bir istek olduğunu düşünmüyorum.
    Last edited by FFferik16; 08-10-2019 at 06:17 PM.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Benim JR AFK videolarıma da "incelenecektir" yanıtı gelmiş. Sanki ben incelenmemesi için rapor oluşturdum, elbette incelenecektir ancak incelendikten sonra rapora yanıt yazsanız da raporumuzun net sonucunu bilsek.
    Aynen öyle çok sinir bozucu.