Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    lütfen yeni tasarımlar yeni yaratıklar yeni bosslar istiyoruz çok zor olmasa gerek zaten kim bilir databasede görmediğimiz neler vardır gün yüzüne çıkarın lütfen

Member
    Nickname
    JimmyJowJaggerJack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    LasNoches
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    arkadaşlar neden yalancı mualemesi yaptınız ki şimdi böyle bi boss vardı oyunda gözümüzle gördük yani neden yalan atalım durduk yerde

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Bu bossu bende çok gördüm forumlarda vs ama canlı canlı görmek nasip olamadı

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    2010 yada 11 olması lazım. Carnac-east. Moradon'da büyük bi boss event olmuştu. 3 gün arka arkaya bu etkinlik tekrarlanmıştı ve bu boss her etkinliğin sonundan 1 tane atılmıştı. Bossun kutusundan ise +7 chitin shield çıkıyordu. Bitanesini de bizim klan almıştı baya heyecanlı zamanlardı. Eskiden Gmler random vakitlerde eski tek yollu savaşı açarlardı, ne bileyim twitter hesabından duyuru ile 5dk sonra dodo camp de boss etkinliği olacak denirdi. Manuel etkinliklere biraz daha özen gösterilse fena olmaz aslında. Bu arada bu bossun oyuna hiç gelmediğini japkoyu falan karıştıranlar olmuş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    oyunun ilk zamanlarında yada sonrasında böyle bir boss hiç olmadı. ilk zamanları dediğinde de harita böyle değildi zaten. private serverlarda japko da falan mevcut sadece. dropsuz sadece event amaçlı exp vermesi için atılan bir boss.
    Vardi Hocam belki Hatirlamiyorsun ama ben o zamanlar oyunu pek bilmiyordum o yuzden dedim

Junior Member
    Boss'un adı Goliath değil. Pathos.

Öteki biforstta gördükleriniz Messenger of God Pathos.

Tanrı Pathos'un , Habercileri anlamına geliyor.

Nasıl Krowaz'ın canı düştükçe etrafına Archer vs. atıyorsa bununda canı düştüğünde etrafında Messenger of God Pathos atıyordu.

Bu bossu ben 2 defa K2 Network zamanında gördüm.Hatırlarsanız KOL Forever bölümleri vardı.Oranın son bölümünde atmışlardı.Kutu bizde kalmıştı.
    Drobu +1 Rebirth Chitin Shield 1 GB 1 Silver Bar ve 1 parça Mythril armor +1 çıkmıştı.

Goliath falan diye sallamayın yani.

Bazı arkadaşlarda K2 sürekli atıyordu falan demiş.Oda doğru değil.Sadece 2 kere özel etkinlikler kapsamında atıldı.Ha NTTgame den bu tarz yaratıcı bir etkinlik hiç görmedik.Umarım yakın zamanda planlarlar.

Last edited by PInoy83; 08-09-2019 at 12:08 PM.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PInoy83 View Post

Nasıl Krowaz'ın canı düştükçe etrafına Archer vs. atıyorsa bununda canı düştüğünde etrafında Messenger of God Pathos atıyordu.

Bu bossu ben 2 defa K2 Network zamanında gördüm.Hatırlarsanız KOL Forever bölümleri vardı.Oranın son bölümünde atmışlardı.Kutu bizde kalmıştı.
    Drobu +1 Rebirth Chitin Shield 1 GB 1 Silver Bar ve 1 parça Mythril armor +1 çıkmıştı.

Bazı arkadaşlarda K2 sürekli atıyordu falan demiş.Oda doğru değil.Sadece 2 kere özel etkinlikler kapsamında atıldı.Ha NTTgame den bu tarz yaratıcı bir etkinlik hiç görmedik.Umarım yakın zamanda planlarlar.

Bana hitaben söylediysen ben atıldığı yerin hep tale village death knightların orası olduğu anlamında yazmıştım. Ss'den anlaşıldığına göre haklıymışım hep oraya atmışlar.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Knight Online yenilik görmelidir.Bunu sürekli söylüyoruz ancak Mgame oyuncusunu dinlemiyor.Tutturmuş bir rebirth sevdası gidiyor.Oyuncular olduğu yerde sayıyor.Reb 100 yapsan ne olacak ? Hani nerede yeni haritalar ? Yeni skiller ? Yeni leveller ? Hiç biri yapılmıyor.Millet bir hışımla reb 10 kasmaya çalışıyor.Sanki bir şey olacakmış gibi !
    En azından JR , FT ve chaos gibi kalıcı güzel etkinlikler olması gerekiyor.Zombie felan deneysel şeyler den istemiyoruz.

Member
    Nickname
    JimmyJowJaggerJack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    LasNoches
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PInoy83 View Post

ben bossun sadece görüntüsünü hatırlıyodum ismini bi arkadaşıma sordum goliath dedi, doğrusu pathosmuş senden öğrendim

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Kesinlikle katılıyorum.
    Aklıma çok dengesiz bir fikir geliyor aslında. Sesimizi onlara duyurmak için örgütlenip mgame in appstore, play store'daki uygulamalarına düşük puan verip, knight online oyunu hakkında yeniliklere yönelik geliştirme yapmalarına ilişkin yorum yapmalıyız.