Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    2 Haftada bir reset oyunu ciddi anlamda sıkıntıya sokuyor bunu yapımcı firmaya bildirdinizmi acaba ? Skill failed sorunları yaşanıyor..

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mehmetmert851 View Post
    İyi de etkinlik ne ? birşeyler söyleseydiniz
    Gem of life attı 20 dk kaul kestim. 10 tane itemle değiştim onuda çöpe attım. Bu yüzden söyleme gereği duymamış olabilirler

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ExpertELTGamer View Post
    Gem of life attı 20 dk kaul kestim. 10 tane itemle değiştim onuda çöpe attım. Bu yüzden söyleme gereği duymamış olabilirler
    o kadar kötü mü utc kutusu filan diyorlardı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ExpertELTGamer View Post
    Nerde kestin nerden takas ettin onları açıklayan bir topic açsalardı keşke

Senior Member
    Kurian/Porutu ların 63 ve 75 atak skilindeki fail safe yani hata vermeyen ve vermemesi gereken skilleri bile 10 da 2 hatta 3 oranında sekmeye başladı.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Güncelleme notlarını bir heyecanla açıyorsun güzel yenilik var mı diye sonra bir sıkıntı geliyor, mutsuzluk geliyor... Hâyâl kırıklığı.

Senior Member
    Etkinlik eklendi diyorsunuz açıklama yok bahsi geçen etkinlikten haberdar olanlar var nasıl oluyor diye düşündüm

yayında konuşulmuştur yahu burası forum orası canlı yayın herkes izleyecek diye bir kaide yok hangi akla hizmet eksik bilgi veriyorsunuz

ben bilgi eksikliğinden kaynaklı mağdurum millet oyuna girer girmez etkinlikten faydalanıyor biz etkinlik nedir onu bile bilmiyoruz

Bu mu adalet anlayışınız bu mu analitik düşünce tarzınız bu açıklamayla herkes gerekli bilgiye sahip oldular mı düşündünüz mü

hala çeviri aşamasında olduğu için eklemedik derseniz genede bu tarz şeyleri düşünmeniz ve herşey hazır durumdayken bilgi vermeniz gerekli

Senior Member cYkParsing's Avatar
    100 adet Sheep Looking Kaul getiren şövalyelere 1 günlük VIP Safe Key! (Etkinlik süresince 1 defa)
    100 adet Sheep Looking Kaul getiren şövalyelere 3 günlük Menisiah's Trade Board Exchange! (Etkinlik süresince 1 defa)
    10 adet Sheep Looking Kaul getiren şövalyelere Gem, Transformation Scroll vb. sürpriz hediyeler! (Tekrarlanabilir)
    * Rastgele değişim sırasında Kate üzerinizde olan bütün Sheep Looking Kaul eşyasını almaktadır. Eşyayı bölerek NPC'de takas yapmayı unutmayın.

Ayrıca, firari Kaul'lar Knight Online'da yalnız değiller. Bir de anneleri var! Kaul Canavarlarını topladığımız için Kaul'un annesi bize çok sinirleniyor! Kaul'un Annesi, Kaul Canavarlarından çok daha güçlü ve öfkeli!

Kaul Firarda etkinliğine katılan oyuncular bu etkinliğe katılabilecekler. Anne Kaul yok edildiğinde, etrafında olan tüm şövalyeler kutu kazanacak!Oyuncular tarafından toplamda 10.000 adet Sheep Looking Kaul eşyasını NPC [Trainer] Kate'e teslim ettiğinizde anne Kaul, Moradon'daki Mora adasında ortaya çıkacak!

Not: Kaulları;
    * %10 olasılıkla Moradon önünden
    * %1 olasılıkla canavar avlarken
    * %20 olasılıkla düşman ırkı öldürdüğünüzde
    elde edebilirsiniz.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kaul'un annesi yeni sunucularda çıkacak mı ?

Çıkacaksa Vereceği ödül ne olacak ?

Diğerlernini bir önemi yok gem stone atacak zaten
    JustInTime

Senior Member
    ft jr utcdeki mobların geri kaçmasına çözüm yok mu 2 haftadır? çok mu zor?