Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Oyun içi konuşamıyorum

2 gündür oyuna giremiyordum bugün oyuna girdiğimde pm ve chat kısmından yazamadığımı fark ettim. Chat bloke yemelık durumda olmadı yeni girdiğim için. Nedeni ne acaba?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba dostum,
    Muhtelemen mute (sessizlik) cezası almışsındır. Tabi tam ve kesin bilgiyi destek sistemine bilet atarak öğrenebilirsin.
    Çünkü forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.
    Ticketi açarken KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçersen bu iş tamamdır.

İyi forumlar.
    Last edited by xClarkKent; 08-07-2019 at 01:02 PM. Reason: Resmi dil kullanıp link vermek yasakmış ondan dolayı linki sildim.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Üst üste yazı yazmadıysanız yani geçici susturma cezası değilse, arkadaşımızın da belirttiği gibi "Mute Cezası" almış olabilirsiniz.

Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Merhaba Kurzick,
    Muhtelemen mute (sessizlik) cezası almışsınızdır. Tabi tam ve kesin bilgiyi destek sistemine bilet atarak öğrenebilirsiniz.
    Çünkü forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Ticket açmak için tıklayınız.
    Ticketi açarken KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçiniz.

İyi forumlar.
    Dostum ben bir keresinde böyle resmi bir dil kullanıp üyeye yardımcı olunca, moderatörü taklit etmekten uyarı aldım bilgin olsun

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Dostum ben bir keresinde böyle resmi bir dil kullanıp üyeye yardımcı olunca, moderatörü taklit etmekten uyarı aldım bilgin olsun
    asdasdads
    ''Az bekle Gelicem''

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forum kuralları gereği normal kullanıcıların resmi dil ile bilgilendirmesi yasaktır.
    Kullanıcıların yetkili olmayan üyeleri yetkili gibi görmesini sağlamaları ve bu durumun istismar edilmemesi adına bu tür resmi dil ile bilgilendirme yapan kullanıcılara uyarı vermekteyiz. Devam edilmesi halinde ise forum desteği tamamen sonlandırılmaktadır.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Forum kuralları gereği normal kullanıcıların resmi dil ile bilgilendirmesi yasaktır.
    Kullanıcıların yetkili olmayan üyeleri yetkili gibi görmesini sağlamaları ve bu durumun istismar edilmemesi adına bu tür resmi dil ile bilgilendirme yapan kullanıcılara uyarı vermekteyiz. Devam edilmesi halinde ise forum desteği tamamen sonlandırılmaktadır.
    Ahahahahaha Kurallar gereği resmi dil kullanılması yasak mı
    Birisi hacı ben modretörüm, bu işten anlıyorum şu dosyayı indir işin çözülecek derse moderatör taklidi yapmış olur.
    Bir ortamda nezaket kullarına uyma ve sizli bizli konuşmayı bu ülkede kimse yasaklayamaz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ahahahahaha Kurallar gereği resmi dil kullanılması yasak mı
    Birisi hacı ben modretörüm, bu işten anlıyorum şu dosyayı indir işin çözülecek derse moderatör taklidi yapmış olur.
    Bir ortamda nezaket kullarına uyma ve sizli bizli konuşmayı bu ülkede kimse yasaklayamaz.
    NTTGame resmi forumunda istismar edilecek bir durumun oluşması evet bu platformda yasak. Biz sizli, bizli konuşmayı engellemiyoruz, sadece bu forumda moderator aksanı ile konuşmaya izin vermiyoruz. Bu konuda sevgili Khenart ve ScORp_LiON'un geçtiğimiz dönemlerde tarafınıza da detaylı bir bilgilendirme yaptığını hatırlatmak isterim.

Yazım kurallarına uymak, türkçeyi düzgün cümlelerle ifade etmek her yerde serbest.
    Ama kalkıp;

Merhaba sevgili oyuncu
    Yaptığnıız davranıştan ötürü ceza aldığınız öngörülüyorsa lütfen destek ekibiyle iletişime geçin.
    İyi forumlar.

gibi bir cümle kurarsanız bu benim gözümde de özentiliktir.

böyle yapanlara "yalaka, özenti" yazın bidaha yapmazlar

Senior Member
    KILarkent adli kullanıcının amacı zaten moderator olmaya çalışmak. Çok görmeyin biraz hevesini alsın