Results 1 to 5 of 5

Thread: chat ban

Junior Member

chat ban

ben kimseyle iletişim kuramıyorum yetkililere arz ederim. ne oldu anlamadım ve ne aman düzelir yardımınız için teşekkür ederim .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar

Oyun içi küfürlü konuşmaların tespiti halinde oyun içi sessizlik cezası veriliyor ve her suç işlediğinde süresi katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanmaktadır.

Dilersen KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bilet gönderebilirisiniz.

Destek Bileti

Junior Member
    nponts falan istiyo ben oyunu 10 sene önce falan oynuyordum bayağı unutmuşum ve değişmiş özür dileyerek ben ilk defa böyle bişey yaşıyorum bi prieste sinirlenmiştim 3 kere yatınca o problem değil şahıstan gereğiyle özürde dilerim ama benım merak ettiğim ne zaman açılacak yani söylediğiniz yerlere giremiyorum oyunu Türkçe oynuyorum ve bulamıyorum çğu şeyi sizden ricam detaylı bilgi verirseniz memnun olurum arz ederim teşekkürler

Junior Member
    bu arada oyuna girdim açılmış tüm yetkililere teşekkür ederim sağolun .d

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aldığınız cezasının süresi bitmiştir.

Ben yinede bilgi amacıyla yazayım.

Destek Bileti gönderebilmeniz için hesapta Npoint olması gerekmektedir. Npoint hesaptan eksilmemektedir.

Ek olarak oyun içerisinde sessizlik cezasına maruz kalmama için, oyun içi davranış kurallarına dikkat etmenizi öneririm.

İyi forumlar.