Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member FFferik16's Avatar

Warrior Yetenek Çeşidi Önerisi

Warriorda şu an tek yetenek tercihi var desek yanlış olmaz bu yüzden bir önerim var.

Yere vurma yetenekleri atak kısmına alınsın ve böylece warriorların -gerçekten- yetenek alternatifi olsun.

1- Atak arttırma+hp booster yeteneği öne çıkan berserker
    2- Yere de vuran yani alan yetenekli atak warrior

Böylece 2 yetenek dalının da ayrı avantajı olur ve de oyuna çeşitlilik katar diye düşünüyorum.

Not: Yere vurma kalkmalı, nerf gelmeli vs gibi düşünceler bu konunun içeriğiyle ilgili değildir o yüzden lütfen o konularla bunu karıştırmayalım.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Warriorda şu an tek yetenek tercihi var desek yanlış olmaz bu yüzden bir önerim var.

Yere vurma yetenekleri atak kısmına alınsın ve böylece warriorların -gerçekten- yetenek alternatifi olsun.

1- Atak arttırma+hp booster yeteneği öne çıkan berserker
    2- Yere de vuran yani alan yetenekli atak warrior

Böylece 2 yetenek dalının da ayrı avantajı olur ve de oyuna çeşitlilik katar diye düşünüyorum.

Not: Yere vurma kalkmalı, nerf gelmeli vs gibi düşünceler bu konunun içeriğiyle ilgili değildir o yüzden lütfen o konularla bunu karıştırmayalım.
    5 lira farkla menünüzu buyutmek istermisiniz? Undy scrol kaldirdiniz red pot kaldirdiniz tek basina hic bisi yapamayan bu jobla alip veremediginiz nedir

Quote Originally Posted by KESLERYUSUF1993 View Post
    5 lira farkla menünüzu buyutmek istermisiniz? Undy scrol kaldirdiniz red pot kaldirdiniz tek basina hic bisi yapamayan bu jobla alip veremediginiz nedir
    Asas dışında hiçbir sınıf tek başına bir şey yapamıyor, bu çok doğal. Asasın da özelliği budur, assassin yani suikastçi. Ayrıca belirteyim ki warrior karaktere sahibim ancak şu an warrior veya örneğini verdiğim asas oyuncusu değilim, yani bir taraflılığım veya bir sınıfa karşı kötü niyetim söz konusu değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KESLERYUSUF1993 View Post
    Kanka muhatap olma onunla . Kurian NERF yedi diye sağa sola saldırıyor sallama cevap verme

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Kanka muhatap olma onunla . Kurian NERF yedi diye sağa sola saldırıyor sallama cevap verme
    Hayır ben herhangi bir sınıfa nerf istemiyorum bak ilk başta da belirttim, hatta aksine tüm sınıfların eksiklerinin düzeltilmesi taraftarıyım.

Benim de warrior karakterim var, kurian-warrior aynı itemlerle oynandığı için ikisini de oynayabiliyorum ve bunu bir nerf olarak görmüyorum, dediğim gibi bir çeşitlilik.

Senior Member
    Warrior olarak destekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Hayır ben herhangi bir sınıfa nerf istemiyorum bak ilk başta da belirttim, hatta aksine tüm sınıfların eksiklerinin düzeltilmesi taraftarıyım.

Benim de warrior karakterim var, kurian-warrior aynı itemlerle oynandığı için ikisini de oynayabiliyorum ve bunu bir nerf olarak görmüyorum, dediğim gibi bir çeşitlilik.
    Belli.....

Senior Member
    Güzel bir düşünce fakat warriorlara karşı bir laf anlatmak mümkün değil

bence guzel dusunce olabilir

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mantıklı ama kim düzenleyecek

Misal;
    Roguede; Assassin den vaz geçip Master veya Explorer a verirsen; Taktiksel yeteneklere sahip olursun. (Taktiksel/Parasal/Finansal/Durumsal kelimeleri sanırım yeterince anlam ifade etmiyor. Uydurkça olduğu için.)

Magede; Flameden (Yüksek Damage Vuruş Kabiliyeti) vaz geçip yine Taktik olarak; Dondurmak ve Kitlemek gibi Skillere sahip olunur ki; Magede veya Roguede bu Skilleri açtığınızda Avantaj ve Dezavantajları tartışılır. Örnekle; Rakibi 3 saniye Kör edeceğim veya Kitleyeceğim diye; Toplamda 2000-3000 hasardan vaz geçilir.

Warriorda ise durum tamamen farklılaşmış; Ataker Warrior zaten olması gerektiği gibiyken, Berserker in Atakerden güçlü olması mantık dışıdır. Battle Basacak/ HP Bosster basacak ve Ataker Warriordan daha fazla vuracak. Çok yanlış. Olması gereken Berserkerin en üst-en güçlü Skili; Ataker Warriorun 50lv 60lv Skillerine mukabil gelmesi...
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.