Results 1 to 2 of 2

Angry Hesabım Anlamadığım Şekilde Banlandı!!! (Gereksiz Yere)

Hesabıma anlamadığım nedeni belli olmayan şekilde ban atıldı NTT GAME tarafından ve sadece oyun hizmetlerinde "TPT KULLANIMI" yazıyor başka hiçbir açıklama yok veya tarafıma neden banlandığıma dair bilgilendirme yapılmadı... Hesabım neden banlandı bunun açıklamasını istiyorum??? Hiçbir şekilde koxp tbl 3. şahıs yazılımlar vs. kullanmadım hatta genie bile kullanmadım... tek hesapta 3 tane char kastım 2 okçu 1 mage hepsi 60 lvl ve üzeri hepsini de manuel olarak kastım sadece görevleri yaparak... Yani koxp yok bi şey yok kullandığım, banlanma sebebi ne anlayamıyorum... Aklıma gelen tek şey var (Para yatırmayını oyundan atıyorlar bu işe yaramaz para yatırsın banını açalım gibi) hayır 400 cash çekip pazarımı da açtım 2 tane de pot almıştım ona sayın bari bu kadar düşmüş olamaz knight para yatırmayanı banlayın gibisinden... K2 zamanında koxp falan vardı kabul ama daha iyi yönetiliyordu oyun.... Hiç değilse kxp kullandığımız da banlanıyorduk haklı olarak!!!! Hesabımın açılmasını istiyorum haksız yere ban attınız "NTT GAME" bilgi dahilinizde olsun...

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

İllegal kullandığınız halde algı yönetimi yapıp, kullanım olmadığı düşünülmesini sağlamaya çalışmayın lütfen. Hesabınız illegal kullanımı yaptığınız için tekrar kullanıma açılmayacaktır.

Durumla ilgili itirazınız bulunuyorsa eğer destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Tags for this Thread