Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Açık ve net söylüyorum, sevdiğim etkinlikler zaten sayılı. Bunlardan biri Jr. Geçen gece girdim bug hatası verdi oyun kapandı. Tamam hadi olur arada dedim. Sabah girdim partidekiler görünmüyor alt f4 yaptık çıktık sabahın köründe. Dün gece elim gitmedi resmen, onun yerine vurup kafayı uyudum.

Hadi bug için çalışmalar sürüyor yapılmaya çalışılıyor diyelim. Konuda bahsi geçen arkadaşlar ne olacak onu bilmiyorum. Girdiğim her 10 Jr'nin 8'inde, ya saçma sapan bir okçu ya genie'li bir priest ya da r vuran warrior denk geliyor mutlaka. Zamanı gelse de girsek, biraz stres atsak dediğim etkinliğe, artık girmek gelmiyor içimden. Gem ya da ödülünde değilim gerçekten, zevk alamıyoruz artık.
    Last edited by NocturnalCreature; 08-06-2019 at 12:42 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

JR etkinliğinede atak yapmama, genie kullanımı veya buna benzer bir çok nedenden dolayı etkinliği sabote eden kullanıcılara bir yaptırım söz konusu. Bu gibi durumlara denk gelmeniz durumunda kısa bir video alarak (farklı odalarda olmak şartı ile) Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunabilirsiniz.

Ek olarak, konuda bahsedilen öneri hakkında ekibe bilgi vereceğim.
    Güzel diyosunda adam 2. charını buffer pri sokmuş JR'De heal atmayan pri ye veya bi atıp bi atmayan pri'yede ban varmı ? Und yazıyon 5 dk da atıyo adam bi heal atıyor ortadak geziyo Bunlarada çözüm varmı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Jrye giris icin 70 level diyor ya aslinda 70 level + 15 k np olsa en azindan iyi olur.
    Her etkinlikte kanser oluyoruz.
    İyi hoş demişsin ama ben Mage ile tek karakter giriyorum ve np si 6k.
    Warriorumde var onda 1m np var fakat mageyle daha çok jr kazanabiliyorum o yüzden onla giriyorum. Dediğin chaos için olabilir ama jr için abartı bir tavsiye

Senior Member
    Quote Originally Posted by alma1ver View Post
    Güzel diyosunda adam 2. charını buffer pri sokmuş JR'De heal atmayan pri ye veya bi atıp bi atmayan pri'yede ban varmı ? Und yazıyon 5 dk da atıyo adam bi heal atıyor ortadak geziyo Bunlarada çözüm varmı ?
    var video al at cr yesin

Sirius da bi tane priest var adam hiç bişey yapmıyor hareketsiz tam 3 kere geldi bana ilk gelişinde mage çekicekti adamı gem almaması için adam zeki pusu açtı çekemedi.Adam gelince artık direk alt f4 çekiyorum ne heal atıyor ne bişey sadece koşuyor peşimizden video felan demeyin 20 dakkalık videoyu youtube atıcak kadar internetim de iyi değil bilgisayarım da

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    var video al at cr yesin
    Seni kırmayıp deniyeceğim ama,bişey olacağını sanmıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by alma1ver View Post
    Seni kırmayıp deniyeceğim ama,bişey olacağını sanmıyorum.
    Banlıyorlar, 3 kişiyi banlattım en az bu sebepten.