Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Jr 2 4 6 8 10 char sokanlar hakkinda.!

Bugün sabah itibari ile sabrım taşmış oldu. Oyunun yetkilileri veya yöneticilerine sesleniyorum,bu konu hakkındaki önlem almanızı rica ediyorum en kısa zamanda. Aksi takdir'de ben kendim insiyatif kullanarak jr KNİGHT ONLİNE KURALLARI ÇERÇEVESİNDE! Basit bir şekilde sabote etmeye başlayacağım.Ben veya diğer tek charla oynayan herkesin bu konudan şikayet'ci olduğunu ve muzdarip olduğun'dan eminim.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Jrye giris icin 70 level diyor ya aslinda 70 level + 15 k np olsa en azindan iyi olur.
    Her etkinlikte kanser oluyoruz.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Jrye giris icin 70 level diyor ya aslinda 70 level + 15 k np olsa en azindan iyi olur.
    Her etkinlikte kanser oluyoruz.
    +1

Etkinliklere girişler için np şartı olsa artık güzel olur, her giriş için 1k np alsa bile kabulüm.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    niye np bu adamlar para için giriyor para istesin bence.... artı lvl sınırıda yükseltilebir... sonuçta çoğu insan ezikler giriyor diye şikayet ediyor...

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    +1

Etkinliklere girişler için np şartı olsa artık güzel olur, her giriş için 1k np alsa bile kabulüm.
    Yönetimin Olaya AciL cözum bulması gerekiyor ,

Junior Member
    Minimum 80 level olmalı girişler. 70 level kasmak 10 saat sürüyor zaten. Her önüne gelen giremesin.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Sınır veya np getirmek çözüm değil 1+1 bile gelecek görev sıfırlama gelecek afk olan insanların ip kontrol yapılıp 1 haftalık ban atılması lazım direk ip ye 2.kez yapıldıgında 15 gün böyle gider bak bakalım daha afk kalabiliyorlarmı.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Her JR'ye video kaydıyla girip bu sebeple daha az performansla oynamaktan, JR içinde kanser olmaktan, JR sonrasında kurgu-render-Youtube yükleme olaylarından ben de bıktım.

Konudaki birçok öneriye katılıyorum ancak bunların yanında JR'de AFK kalma hakkı en fazla 2 olmalı ve ilgili kişinin bağlantılı tüm hesapları da ban yemeli. Çöp charları banlamak adamlara bir ceza olmuyor.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Bunu 100 kere yazdık yüksek levelden alçak levele doğru sıralansa jr'ler nttgame'in de işine gelecek ama herhangi bir faaliyet yok şu an. Birde steamkodaki gibi niye 2. char için pre istemiyor usko'da onada anlam veremiyorum. Millet rahat rahat çift char sokuyor saçmalık.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

JR etkinliğinede atak yapmama, genie kullanımı veya buna benzer bir çok nedenden dolayı etkinliği sabote eden kullanıcılara bir yaptırım söz konusu. Bu gibi durumlara denk gelmeniz durumunda kısa bir video alarak (farklı odalarda olmak şartı ile) Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunabilirsiniz.

Ek olarak, konuda bahsedilen öneri hakkında ekibe bilgi vereceğim.