Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Junior Member
    15.08.2019 tarihinde hapise düşmüş ve çıkarılmış diyorsunuz ama bir bakın bakayım tekrardan hapise çekilmesinin nedeni neymiş ben karakter hapisten çıkarıldıktan sonra 1 dakika bile online olmuşmuyum ne diye karakter hapise çekilmiş kim çekmiş loglardan bir bakın

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Karakteriniz zindan bölgesinden çıkartılmıştır.

Bu şekilde durumlarla karşılaşmamak adına oyun kurallarına uymanızı öneriyorum.
    Karakteriniz 08.08.2019 tarihinde tarafımca hapis bölgesinden çıkartılmış ve bunun bilgisi Mod'umuz tarafından size verilmiştir. Şu an karakterinizin hapis bölgesinde olması ise 15.08.2019 tarihinde tekrar illegal yazılımlar kullanmanızdır.

Dediğim gibi karakteriniz zaten yeterince ceza almış durumda ve kandırma yönelik hareketleriniz sebebiyle hesabınız süresiz olarak kapatılmış ve tekrar kullanıma açılmayacaktır.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    BayerischeMotorenW olayın aslı astarını bilmeden konuşma kurnazlık yaptığım yok benim.

Junior Member
    Ya dosutm ben kendimi ifade edemiyorum heralde macro mausem var doğru.
    hapse çekildim eyw dedim kullandığım oldu aoc keserken cezasını da aldım ödedim ücretini hapisten çıkarıldım.
    oyuna tekrar girmedim 1 dakika bile online olmadım tekrar hapise çekildim.
    diyorsunuz 15 ağustosta karakter hapisten cıkarıldı diye bilgisayar başında olmadığımdan dolayı karakteri hep afk bıraktım cıkartılır biri gorur diye ben çıkarıldığını bile bilmiyordum.
    oyuna girdimgimde karakterim hapisteydi yazdım cıkartın diye size.
    kandırmaktan dolayı banlanıyorum
    Ben kandırmadım kimseyi. karakterin hapisten çıkarıldığı bile şimdi öğrendim.

LOGLARDAN BAKIN cıkarıldıktan sonra online olmuş muyum hiç.

Cezasını ödüyorum daha online olmamışken tekrar hapise çekiliyorum. Kim çekmiş beni bu nasıl iş birde banlanıyorum!!

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Karakteriniz 08.08.2019 tarihinde tarafımca hapis bölgesinden çıkartılmış ve bunun bilgisi Mod'umuz tarafından size verilmiştir. Şu an karakterinizin hapis bölgesinde olması ise 15.08.2019 tarihinde tekrar illegal yazılımlar kullanmanızdır.

Dediğim gibi karakteriniz zaten yeterince ceza almış durumda ve kandırma yönelik hareketleriniz sebebiyle hesabınız süresiz olarak kapatılmış ve tekrar kullanıma açılmayacaktır.

İyi günler.
    Ya dosutm ben kendimi ifade edemiyorum heralde macro mausem var doğru.
    hapse çekildim eyw dedim kullandığım oldu aoc keserken cezasını da aldım ödedim ücretini hapisten çıkarıldım.
    oyuna tekrar girmedim 1 dakika bile online olmadım tekrar hapise çekildim.
    diyorsunuz 15 ağustosta karakter hapisten cıkarıldı diye bilgisayar başında olmadığımdan dolayı karakteri hep afk bıraktım cıkartılır biri gorur diye ben çıkarıldığını bile bilmiyordum.
    oyuna girdimgimde karakterim hapisteydi yazdım cıkartın diye size.
    kandırmaktan dolayı banlanıyorum
    Ben kandırmadım kimseyi. karakterin hapisten çıkarıldığı bile şimdi öğrendim.

LOGLARDAN BAKIN cıkarıldıktan sonra online olmuş muyum hiç.

Cezasını ödüyorum daha online olmamışken tekrar hapise çekiliyorum. Kim çekmiş beni bu nasıl iş birde banlanıyorum!!

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yukarida GM Ekibini Kandir Sonra Ver yansin , Suan ben mod yada Gm olsaydim Forum Hesabını Kapatirdim.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Karakteriniz öğle saatlerinde çıkartılmıştır. Siz ise 08.08.2019 18:33, 09.08.2019 00.14 sürelerinde oyuna giriş yapıyorsunuz ve toplam 10 saat oyunda kalıyorsunuz bu süreçte hapisten çıktığınızı fark etmediniz herhalde?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    İlk konuyu açtığımdan 3 gün sonra çıkarılmışım tarihe bakın. Ben bilgisayar başında beklemedim. Dışarı çıkarken karakterimi hep oyunda afk bıraktım çıkartırsınız diye ama 3 günde çıkartılmamış. Ve 3. günün sonunda gene çıkartıldığını görmedim ben. Bilgisayarım açıktı. Dışarıdaki işlerimden dolayı bilgisayarıma bakma fırsatım olmadı ve son 10 günde hiç bilgisayarımı bile açamadım desem yanlış olmaz. Loglarımı inceleyin lütfen tekrardan.

Beni anladığınızı düşünüyorum.

Junior Member
    İlk konuyu açtığımdan 3 gün sonra çıkarılmışım tarihe bakın. Ben bilgisayar başında beklemedim. Dışarı çıkarken karakterimi hep oyunda afk bıraktım çıkartırsınız diye ama 3 günde çıkartılmamış. Ve 3. günün sonunda gene çıkartıldığını görmedim ben. Bilgisayarım açıktı. Dışarıdaki işlerimden dolayı bilgisayarıma bakma fırsatım olmadı ve son 10 günde hiç bilgisayarımı bile açamadım desem yanlış olmaz. Loglarımı inceleyin lütfen tekrardan.

Beni anladığınızı düşünüyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gerekli yanıt sevgili Clutaah tarafından verilmiş olup, lütfen spam içerikli konular açmamaya, yorum yazmamaya özen gösterelim.

Forum kurallarına uyalım.

Konu yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.

Tags for this Thread