Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Talking Yayıncı Desteği Hk.

Selam.
    Discorddan ulaşmaya çalıştım ancak kimseden cevap alamadım.
    Biz 4 kuzen aktif olarak her gün akşam 22:00-02:00'a kadar yayın yapıyoruz.
    4 kişi kameralı yayınlarımız bi hayli zevkli geçsede ardream'da ciddi sc sıkıntımız oluyor
    4 Hesaba ne sc dayanıyor ne bir şey.
    Sirius ardreama ilk başladığımızda bundan 20 gün önce ciddi anlamda user göremiyorduk. İnsanları da vesile ettik ve sirius ardream şu an cidden çok canlı. İnanıyorum ki ihtiyacı olmayan çoğu yayıncıya sc vs yardımı yapılıyor. Bize de yapılabilir bunu discordda khenarth eryudes'e yazdım ancak geri cevap alamadım konu açma gereği duydum.
    İyi forumlar diliyorum bu arada yasakmı bilmiyorum ama
    twitch adresimiz.
    www.twitch.tv/pavyonfaresidestan

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Hemen yapılmıyor malesef. Önce yayınlarınızı inceliyorlar daha sonra istatistikleri. Bu incelemeler yapıldıktan sonra uygun görülen yayıncılara sağlanıyor bu destek.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Gözlemlediğim kadarıyla her yayıncıya yapmıyor
    yayınlarınızda küfür kullanmayın küfür ediyorsanız destek biraz zor alırsınız.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Saçmalık , ben yayın açmak istemiyorum mesela.
    Yayın açıp reklam yapan kişiye neden yardım ?
    Zaten twitch üzerinden gelir sağlarsın.
    Yada bu işi gönüllü yaparsın.

Junior Member
    Şu anda twitch gelirimiz yok 2 hafta sürede 30k izlendik ve 1k takipçi yaptık günlük en kötü 90 130 arasi gidip geliyor her geçen gün izleyici sayımız artıyor ancak bi gelirimiz yok. Sc cidden çok sıkıntı yardım yapılırsa çok iyi olucaktır. Sonuçta günde 4 5 saat yayın yapıyoruz hafta içi hafta sonu farketmiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xtazyyyyy View Post
    Selam.
    Discorddan ulaşmaya çalıştım ancak kimseden cevap alamadım.
    Biz 4 kuzen aktif olarak her gün akşam 22:00-02:00'a kadar yayın yapıyoruz.
    4 kişi kameralı yayınlarımız bi hayli zevkli geçsede ardream'da ciddi sc sıkıntımız oluyor
    4 Hesaba ne sc dayanıyor ne bir şey.
    Sirius ardreama ilk başladığımızda bundan 20 gün önce ciddi anlamda user göremiyorduk. İnsanları da vesile ettik ve sirius ardream şu an cidden çok canlı. İnanıyorum ki ihtiyacı olmayan çoğu yayıncıya sc vs yardımı yapılıyor. Bize de yapılabilir bunu discordda khenarth eryudes'e yazdım ancak geri cevap alamadım konu açma gereği duydum.
    İyi forumlar diliyorum bu arada yasakmı bilmiyorum ama
    twitch adresimiz.
    www.twitch.tv/pavyonfaresidestan
    Merak ettim ya yapılıyorsa cidden ben de bi yayın açayım, pahalı sc ler yetişmiyor gerçekten.

Senior Member
    Oh ne güzel memleket değil mi ?
    oyunu zaten pazar,farm yapanları saymazsan yaklaşık aktif olarak 2000 kişi pk amaçlı oynuyor.
    bu 2000 kişinin 1500 ü yayın açsın bedavadan sc almak için ne güzel olur değil mi ?
    Pahalı geliyorsa oynamazsın olur biter hocam.
    Bu oyun artık yeni oyuncu çekmez birçok nedeni var.
    Sizin yayınızı izleyenler sadece knight oynamayıp hasret giderenler bunu anlamanız lazım,oyuncu felan çektiğiniz yok.
    Zamanında Levo adlı yayıncıyada scroll yardımı yaptılar sonuç ne oldu ? Onu izleyen tayfa 14-21 arası öğrenci tayfa , sence bu oyuna başladı mı tabii ki başlamadı en son levo da bırakıp gitti olan NttGameye oldu.
    Last edited by abdullah seker; 08-05-2019 at 08:18 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Oh ne güzel memleket değil mi ?
    oyunu zaten pazar,farm yapanları saymazsan yaklaşık aktif olarak 2000 kişi pk amaçlı oynuyor.
    bu 2000 kişinin 1500 ü yayın açsın bedavadan sc almak için ne güzel olur değil mi ?
    Pahalı geliyorsa oynamazsın olur biter hocam.
    Bu oyun artık yeni oyuncu çekmez birçok nedeni var.
    Sizin yayınızı izleyenler sadece knight oynamayıp hasret giderenler bunu anlamanız lazım,oyuncu felan çektiğiniz yok.
    Zamanında Levo adlı yayıncıyada scroll yardımı yaptılar sonuç ne oldu ? Onu izleyen tayfa 14-21 arası öğrenci tayfa , sence bu oyuna başladı mı tabii ki başlamadı en son levo da bırakıp gitti olan NttGameye oldu.
    yaşım 28 eski günler geldi aklıma ve tekrar başladım. Etkisi bu ,knight'ın twitchde bile olduğunu bilmezdim oyunun hala oynandığını bile bilmezdim twitchde tepelerde görünce levoda thaldrinde oynadıgını görünce biraz takip ettip anılar depreşti başladım

Bu arada influencer denilen olayı pek kavrayamamışsınız . Olay yayıncının tipi küfürü değil, ne kadar izlendiği tamamen rakam.Levo bilirim ama izlemezdim takip de etmezdim ama twitch izleyicisi olarak yukarılarda knight oynadığını görünce eski oynadığım oyun dikkatimi çekti başladım tekrar.100 200 izlenen kişilerin ne izlediğini Gözat kısmına tıklayarak göremem. İzlediğm yabancı yayıncılar sponsored yayın yapıyor aldıkları ücretller doğrumu bilinmez reddit'de geçen rakamlar belli( reddit ne bilmiordur knight kitlesi eminim yoksa orada bir yer edinmeye çalışırdı ) . Adamlar yüksek ücretler alıp üstüne oyunu oynayıp sevmediklerinde oyunu gömüyorlar twitch farklı platform ustacım. Türk yayıncılar hebele hübele olabilir ama yaş kitlesi ünv ve üstü yaşı yüksek kitlede orada. Kendi arkadaşım teknoloji kanalında çalışıor ( youtube kanalında) gelen donanımın kodların haddi hesabı yok .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    Saçmalık , ben yayın açmak istemiyorum mesela.
    Yayın açıp reklam yapan kişiye neden yardım ?
    Zaten twitch üzerinden gelir sağlarsın.
    Yada bu işi gönüllü yaparsın.
    boş yapma. adam milleti oyuna teşvik ediyor. bu sayede de yardım alıyor. kazan-kazan durumu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yayınını 3 4k kişi izlesin her ay 10k KC garanti