Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Ya sallayın şunları. Oyundan haberleri yok boş boş konuşuyorlar işte. Kitlemeye de kırmaya da hepsine cc alıyorsun zaten. Azcık playerlık öğrensen bu konuyu açmazdın.
    Kurianı bunlar çoğalttı zaten.Bir iki kesilince sağda solda bir iki video görünce vay efendim kurianlar üstünü yakıp zehirle adam kesiyor , yok efendim towna girip ırk kaldırıyorlar , yok efendim kırıp tekliyorlar diye diye milleti özendirdiler.

Eline murky hanguk , dual maul +8 alan soluğu pk alanlarında aldı.Baktılar iş anlatılan yazılan çizilen gibi değil , yine soluğu forumda aldılar.
    Ts patlıyor , zehirlere cc geliyor , defans eksik geliyor vs.
    Diğer joblarda bir kurian düşmanlığı başladı.Polemikler , tartışmalar aldı başını gitti.Sonrasında nerfler gelmeye başladı.

Emek verip uğraşan bir kitle oynamaya devam etti.Clanda az pofpoflanan def kuri olarak devam etti.Diğerleri kuri hayatına son verdi
    Sonrası geldiğimiz son nokta bu işte.

Kurian düşmanlığı tavan , sorunlar devam , çözümler ufukta ışık yok
    Last edited by promo66; 08-04-2019 at 08:03 PM.

Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    Ben kaldırılsın yada yeniden dizayn edilsin demiyorum.
    Benim işim görünüş ile arkadaş.
    Ben ayırt edemiyorum. bide ts midir ne cacıktır onu basıyor iyice karus oluyor.
    EE bende humanım , adam var diye koşuyorum peşinden. aa baksana humanmışşşş

önerim şudur.

Humanlarda kalın dev warriorun , kurian olması.
    Dev barbar warriorların da ince warriora çevrilmesi taraftarıyım.

Yada farklı bir insancıl görünüm verebilirler.
    Kambur bir insan görünümü versinler
    Renkleri de siyahımsı olmasın , biraz acık bişi olsun ki cz de ayırt edebilelim
    Dediklerini yapmaları için önce karaktere bir cinsiyet eklemeleri lazım.Malum cinsiyetsizdir kurianlar
    Cinsiyet eklediklerinde bazı pus eşyalarında değişiklik yapmaları gerekiyor cinsiyet ile alakalı
    Biraz teferruat istiyor ki ; var olan sorunları çözülmemiş iken senin istediklerin belki 10 15 yıl sonra yaşarsak inşallah

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by promo66 View Post
    Dediklerini yapmaları için önce karaktere bir cinsiyet eklemeleri lazım.Malum cinsiyetsizdir kurianlar
    Cinsiyet eklediklerinde bazı pus eşyalarında değişiklik yapmaları gerekiyor cinsiyet ile alakalı
    Biraz teferruat istiyor ki ; var olan sorunları çözülmemiş iken senin istediklerin belki 10 15 yıl sonra yaşarsak inşallah
    yahu cinsiyeti geçtim
    üzerindeki item karuslardaki ile humanda aynı olmasın
    bu
    biri mavi
    biri yeşil olsun mesela
    ayırt edebilelim
    demek istediğim sadece budur

Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    yahu cinsiyeti geçtim
    üzerindeki item karuslardaki ile humanda aynı olmasın
    bu
    biri mavi
    biri yeşil olsun mesela
    ayırt edebilelim
    demek istediğim sadece budur
    Karuslarda boynuz vardır ren geyikleri gibi
    Renkleri yeşildir ucubelikte dibe vurmuşlardır

Humanlarda biraz törpülenmiş kurianlar.Karuslar boru yutmuş gibi koşarlar , humanlar da balta filmindeki ucube gibi sağa sola sallana sallana koşar

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Karuslarda boynuz vardır ren geyikleri gibi
    Renkleri yeşildir ucubelikte dibe vurmuşlardır

Humanlarda biraz törpülenmiş kurianlar.Karuslar boru yutmuş gibi koşarlar , humanlar da balta filmindeki ucube gibi sağa sola sallana sallana koşar
    dikkate alıcam

Senior Member doltard1's Avatar
    E ben kurianım
    Fikirler makul ölçülerde değerlendirilebilir.Ayrıca fikirlerde gerçeklik esastır.Şu 300gb lik karakterinin ve seni 15 gblik itemiyle kesen kurianın görseli varmıdır.Kanıt?
    Ağzınızda geveler oldunuz bilmem ne kadarlık kurian milyarlık çarları kesiyormuş miş miş blablabla.
    Şuna biz kendi karakterimizi oynayamıyoruz beceremiyoruz diyemiyorsunuz da topu kuriana atıyorsunuz.Ama playerler bilir playerler anlar playerler bunu yemez
    Bu oyunun en iyi oyuncularida en kotu oyuncularida bu jobda şikayetçi tamamen pkyi öldüren playerligi yok eden bir job

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    1-Bütün PK zevkini bozuyor hiçbir mekaniği yok dümdüz kafa atıp kırıp karşıdaki adam cevap veremeden öldürüyor.
    bunu okuduktan sonrasına ihtiyaç duymadım diğer joblar neler yapıyor aydınlatır mısın biraz

ben söylim warior isim tutar z skill thor at vur yere

asas isim tutar db malice crit tekle gerektiğinde cure atar

priest heal db buf oyundaki en çok playerlık priestte

mage mana silinde at nova z yap tekle call al tp yap kör at

mekanik derken ne demek istiyorsun kafa atıp kırmakla priestiin z alıp dblemesi arasında bi fark var kurian dibinize giriyor pri uzaktan atıyor bence yeterli bi açıklama yaptım

Senior Member
    Demin bi konu gördüm burning skeleton ts si basılınca kurian buga giriyormuş ts bitince alevleniyor

yani dicem o ki karusda fire effect humanda ice effect olsun görünüş olarak hiçte kötü değil böylece ayırt edilebilir

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Karşı koyamadığınız her sınıf hakkında böyle konular açmayalım artık arkadaşlar, lütfen.