Results 1 to 8 of 8
    Banned

Draki Düzenleme Yeni Eklentiler

Konu olarak Draki bireysel bir etkinlik olduğu için istediğimiz zaman süreyi durdurmak istiyoruz mesala kapı çalıyor o an kapıyı açmak zorundayız ailevi çağırmalar yada misafir gelmesi gibi wb örnekler drakide süreyi durdurmak eklenmeli kesinlikle ve rankı (listede süreyi) sıfırlama diye birşeyde gelmesi gerekiyor

30 draki badge 1 tane kutu veriyor yanında mesala 20 milyon felanda exp vermesi güzel olurdu.
    Last edited by HumanCenazeci57; 08-03-2019 at 10:19 PM.

Senior Member
    güzel bi eklenti olurdu

Senior Member
    o zaman ölecekken durdurayım mesela. canımı fulleyim ya da skiller dönsün başlatayım. ya da hayvanı kestim durdurayım. diğer hayvanın yanına geçince başlatayım. bu iş imkansız. boşa hayal kurmayın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    Konu olarak Draki bireysel bir etkinlik olduğu için istediğimiz zaman süreyi durdurmak istiyoruz mesala kapı çalıyor o an kapıyı açmak zorundayız ailevi çağırmalar yada misafir gelmesi gibi wb örnekler drakide süreyi durdurmak eklenmeli kesinlikle ve rankı (listede süreyi) sıfırlama diye birşeyde gelmesi gerekiyor

30 draki badge 1 tane kutu veriyor yanında mesala 20 milyon felanda exp vermesi güzel olurdu.
    Tamam getiriyorum, hatta bu eşyayı PUS'a koyayım rahatlıkla alabilesin. Hatta şöyle yapalım, sen gir Drakiye, elleme hiçbir şeye GM bir arkadaşı göndereceğiz, o kesecek. Sonra her bitirdiğinde bir Draki box ve 20m exp verelim Dur hatta her katta mavi kutu da verelim

Yani her şey bitti oyunda, her şey düzeldi de senin gb kasman için Drakiye güncelleme getirmeleri kaldı değil mi

Banned
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    o zaman ölecekken durdurayım mesela. canımı fulleyim ya da skiller dönsün başlatayım. ya da hayvanı kestim durdurayım. diğer hayvanın yanına geçince başlatayım. bu iş imkansız. boşa hayal kurmayın
    kardeş sen ölecekken durdursunda tekrar başlattıgın zaman zaten öleceksin neyin kafasını yaşıyorsun sen durdurduktan sonra canını nasıl füllüyeceksin senin ekranında duracak donacak başlatırsan kaldığın yerden devam edebileceksin.

Banned
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Tamam getiriyorum, hatta bu eşyayı PUS'a koyayım rahatlıkla alabilesin. Hatta şöyle yapalım, sen gir Drakiye, elleme hiçbir şeye GM bir arkadaşı göndereceğiz, o kesecek. Sonra her bitirdiğinde bir Draki box ve 20m exp verelim Dur hatta her katta mavi kutu da verelim

Yani her şey bitti oyunda, her şey düzeldi de senin gb kasman için Drakiye güncelleme getirmeleri kaldı değil mi
    herşey bazen düzene girmiyor ama bazı şeyler ön planda tutulabilir olabilir neyin erken güncelleneceğini nttgame karar verir.

adam oyunu pauselemekten bahsetmiş hacım da. yinede saçma

Banned
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    adam oyunu pauselemekten bahsetmiş hacım da. yinede saçma
    niye saçma olsun dostum sen drakideyken kapı çalsa bi kargon gelse 5 dakika onunla oyalanacaksın drakin çöpe mi gitsin dahada örnekleri var böyle şeylerin ?