Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Senior Member

Chaosa Lvl Sınırı getirmek ne kadar zor?

Rockstar gta 5 gibi çok detaylı bir oyunu bir kaç yılda çıkarıyor. Knight online 7-8 yıldır chaostaki koxperlara çözüm olarak lvl sınırı getiremiyor.

İLGİNÇÇ

Senior Member
    Hileye yeni başvuranların çoğu chaosta mavi almak için başlıyor. Koxp almışken lüferde maradondada kullanalım diyip normal bi oyuncu hileci bi oyuncuya dönüşüyor.

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Twitchde yayınımda bir öneri sunmuştum sonra NTTGame e ulaştı hatta Khenartta yapımcı firmaya ilettik onaylandı dedi bir kaç haftaya gelecek dedi (ve gelmedi).
    Önerim 55 lwl sınırı ve 2k np sınırıydı.2k np hiç azalmayacak fakat çarda 2k np yoksa chaosa tıklayamayacak aynı o kağıdı alamadığımızda chaosa tıklayamadığımız gibi.Sonra birşeyler oldu gelmedi bi baktık chaos objeleri kaldırıldı diye güncelleme.O günden sonra anladım Mgame de ne kadar beceriksiz yazılımcılar olduğunu...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Chaos komple kaldırılsın.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Chaosun en az lv 59 + olması gerekiyor.1 lv charın chaosa girmesi saçmalık.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Parentalx View Post
    Twitchde yayınımda bir öneri sunmuştum sonra NTTGame e ulaştı hatta Khenartta yapımcı firmaya ilettik onaylandı dedi bir kaç haftaya gelecek dedi (ve gelmedi).
    Önerim 55 lwl sınırı ve 2k np sınırıydı.2k np hiç azalmayacak fakat çarda 2k np yoksa chaosa tıklayamayacak aynı o kağıdı alamadığımızda chaosa tıklayamadığımız gibi.Sonra birşeyler oldu gelmedi bi baktık chaos objeleri kaldırıldı diye güncelleme.O günden sonra anladım Mgame de ne kadar beceriksiz yazılımcılar olduğunu...
    2k np az bence 5k olmalı. k0xp adam ardreamde falan bi tur attımı birazda hırs yaptımı 2k np yi rahat kasar.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Yerinde bir konu.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Chaos çok zevk alarak oynadığımız bir uygulama. İllegal oynayanların bu tadı alabileceğini düşünmüyorum fakat senelerin emeği olarak yaptığımız kombolar, zamanlamalar ve taktikler chaosu güzel kılan şey. Tabi illegal oyuncular çoğu zaman tüm bu şevkimizi kırıyor. Sırf chaos yüzünden oyunu defalarca bırakma noktasına geldim. Testerenin içinden geçip canı azalmayan karakterler, tam son vuruşu yapacakken intihar edenler, seri respawn olanlar derken insan çileden çıkabiliyor. Daha geçen hafta chaosun ilk 10 dakikasında 22 kill ile birinciyken chaos sonunda ben 50 kill almış olmama rağmen 82 kill yapan biri mantığa aykırı bir durum. Yani son 10 dakikada 60+ kill yapması lazım. Ki zaten sanıyorum çoğu karakter ilk 3 e giremeyeceğini anladığı andan itibaren illegal programı aktif hale getiriyor.. Bir an önce tüm bu illegal karakterlerin kaldırılması gerekiyor. Çünkü olan biz legal playerlere oluyor.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Level ve np sınırı olsun + olarak giriş ücreti np düşsün hesaptan. Adam 1 kere kasar np sürekli girer Ugrassınlar biraz chaos için
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Chaosun en az lv 59 + olması gerekiyor.1 lv charın chaosa girmesi saçmalık.
    59 kasmak 2 saat sürmüyor bu da çözüm değil.