Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation 2011 de ban yiyen çarı açtırabilir miyim???

Selamün aleyküm. 2011 senesinde çarım ban yemişti hile kullanmadığım halde. partde koxper vardı kurunun yanında yaşda yandı. o gün bugundur hıc oynanadım. aldıgım premıumlar hep boşa gıtti ona çok üzüldüm.

çarımın nickini biliyorum giriş adını ve şifresini de biliyorum. bugün bi bakayım af çıkmış açılmıştır dedim. çok ilginç şeylerle karşılaştım. id silinmiş olabilir diyor.

bu çarı aktif hale getirebilir miyiz. yoksa geri dönüşü yok mudur.

ona göre oynamayı düşünüyorum.

Hayırlı akşamlar

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Char silinmemiş olsa bile ntt den önce banlanmis karakterler ''asla'' açılmaz. Ticket atmayı bile denemeyiniz. Bosuna 400 cash harcamis olursunuz. Ve israrci olursanız yuksek ihtimalle ''spam ticket'' bani yiyebilirsiniz. En güzeli sıfırdan bir karakter açıp oyuna başlamak olacaktır.

Junior Member
    Benmde ilk 83 olan bi charım vardı Koxp olduğunu söyleyrek ban yemiştim tarihi tam hatırlamıyorum Ticket bile attık ama dönüş olmadı Hatta GM Event'ta 900m Ödül Kazanmıştık Şansımıza Party de bulunan koxper yüzünden ban yedik ve zamanının lik Charı Gitti Sağlık olsun Tekrar Yeniden 2019 da Çulsuz bir şekilde devam edeceğiz ,
    Last edited by GamesDepot; 08-02-2019 at 09:56 PM.

Junior Member
    teşekkür ederim. oyuna başlamamam en güzeli olacak. iy geceler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    partide koxper oldugunu bile hatırlıyorsun sonra yaş yandı diyorsun. kardeşim kurallarda bariz yazıyor. koxper ile partide olmak yasak diye. sen bile bile girmişsin gelip burada ağlıyorsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    partide koxper oldugunu bile hatırlıyorsun sonra yaş yandı diyorsun. kardeşim kurallarda bariz yazıyor. koxper ile partide olmak yasak diye. sen bile bile girmişsin gelip burada ağlıyorsun
    Ağlayan yok. kardeş ağlasaydım senin gibi bu zamana kadar başla çarla oynamış olurdum. o dönemde oynadın mı bilmiyorum. koxpser olmayan party yoktu tüm exp slotları onlarındı. premıum almıştım. şöyle mi deseydim. aaa tüh sen koxpsersin seninle aynı party de olmamam lazım başka temiz exp party bulmam lazım mı deseydim. oyunu oynaya oynaya sende beyin kalmamış. umarım o kuş beyninle anlatıklarımı anlamışssındır. ergenler gibi aaa aglama burda demezsin artık SAYIN KARDEŞŞŞ

Junior Member
    Quote Originally Posted by LoLCaspeRr View Post
    Benmde ilk 83 olan bi charım vardı Koxp olduğunu söyleyrek ban yemiştim tarihi tam hatırlamıyorum Ticket bile attık ama dönüş olmadı Hatta GM Event'ta 900m Ödül Kazanmıştık Şansımıza Party de bulunan koxper yüzünden ban yedik ve zamanının lik Charı Gitti Sağlık olsun Tekrar Yeniden 2019 da Çulsuz bir şekilde devam edeceğiz ,
    Oyunu bıraktım okudum öğretmen oldum çok şükür. merak ettiğim için sordum çarı. oynamak isteseydim her türlü oynardım. ben makarasına takılıyordum zaten. oda nasip değilmiş demekki hakkında hayırlısı olsun kardeşim