Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Junior Member
    3-4 kere yanlışlıkla hapse atıldım ve sizin tarafınızdan çıkartıldım. Şimdi hesabım TPT'den kapatıldı dün ticket attım bugun hala cevap yok karakterimde 10.000tl lik item var en az. Tüm dizinlerimi tüm bilgilerimi baştan sona inceleyin TPT eğer varsa hani burda insanları nasıl ifşalıyosunuz benide öyle ifşalayın size tazminat ödeyeyim ama hesabımda ve bilgisayarımda kullandığım mouseun bile yazılımı yok. Dünden beri karakterime giriş yapamıyorum acil kontrol edilmesini rica ediyorum.2 dknızı ayırıp kontrol etseniz zaten hesabı açacaksınız hapise attığınızda çıkarttığınız gibi !! biri ilgilensin artık !

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Sayı güncellendi.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bir ara her gün bu kadar kişi banlanıp bu konu serisi sürekli güncellenirken birden araya çok uzun süre girdi, bunun nedenini nedir?

Hile kullanan mı azaldı? Yoksa bu son +1000 kişi banlatan sisteminize çözüm mü buldular? Hile kullananların çoğunlukla yeni sunucularda olduğunu tahmin ediyorum, orada oynamadığım için bilmiyorum da ondan soruyorum.
    Şuan için kullandığımız sistemlere herhangi bir çözüm bulunamaz. Kısa vadeli olarak engelleme çalışmaları ya da yakalanmama garantisi iddiaları geçersizdir. Oyunumuz üzerinde kullanılan tüm illegal programları görebiliyor ve gerekli cezai işlemlere alabiliyoruz. Bir süre ara girmesinin sebebleri ise tespit yöntemlerinin korunması, eski yıllara ait tüm kayıtların dahil edilmesi ve düzenli hale gelmesi adına yaptığımız çalışmalardan ötürüydü. Geçen hafta itibariyle tüm çalışmalarımız tamamlanmış olup, %100 etkin bir şekilde kullanmaktayız.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Şuan için kullandığımız sistemlere herhangi bir çözüm bulunamaz. Kısa vadeli olarak engelleme çalışmaları ya da yakalanmama garantisi iddiaları geçersizdir. Oyunumuz üzerinde kullanılan tüm illegal programları görebiliyor ve gerekli cezai işlemlere alabiliyoruz. Bir süre ara girmesinin sebebleri ise tespit yöntemlerinin korunması, eski yıllara ait tüm kayıtların dahil edilmesi ve düzenli hale gelmesi adına yaptığımız çalışmalardan ötürüydü. Geçen hafta itibariyle tüm çalışmalarımız tamamlanmış olup, %100 etkin bir şekilde kullanmaktayız.
    Koxp kullanan birinin bu taramalardan geçme şansı var mı? Yani örneğin; son 1 hafta içinde koxp kullanan herkes ceza aldımı?

yakalanmam gibi durum varmı eryudes acaba yazılımların ?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Koxp kullanan birinin bu taramalardan geçme şansı var mı? Yani örneğin; son 1 hafta içinde koxp kullanan herkes ceza aldımı?
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    yakalanmam gibi durum varmı eryudes acaba yazılımların ?
    Herhangi bir şansı yok ancak detaylı inceleme ve takip için beklettiğimiz hesaplar olmaktadır. Bunun sebesi ise kullandıkları illegal programları analiz etmek ve çeşitli testleri üzerlerinde denemek için bekleme yaşanıyor.

Junior Member
    ya oyuna yeni başlamış ko'yu pcsine ilk defa 3 hafta önce indirmiş biride illegal program ne arar. Thicket attım illegal program kullanmışınız diyolar cevap yazacam günlük limit varmış önümüz hafta sonu yine yazamıyacam ne yapmam gerekiyo hangi program hapise gönderilmeme sebeb olmuş nasıl öğrenebilirim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sefer hiç bir charı ıskalamamış proxy falan affetmemişsiniz tebrikler. TPT yapımcılarıda çoktan havlu atmış hiçbirinden ses yok. Yalnız asıl demek istediğim tek suçlu bizler değiliz, bu kadar zamandır koxp'un engellenememesi illegallerle mücadele edebilmemiz için bizide TPT kullanmaya mecbur bıraktı, yoksa bende isterdim herkes eşit şartlarda mücadele etsin. Şimdi cihazımı formatlayıp 0'dan başlangıç yapıcam. Geçmişe dönük tarama yapıp tekrar ban atarsanız bozuşuruz ona göre. K.gelsin.

aman aman nereye geldik bir anda

Junior Member
    Merhaba öncelikle. ALTAR serverında oynuyorum karakterımın nicki CYPRUS . Oyuna 2 hafta önce tekrar başladım sadece pazarda duruyor çarım. bıde sabah aksam jr girmek dısında car sureklı pazarda. Benım carım maradon townda pazardayken hapise atılmıs neden ? kullandıgım ıllegal bırseyde yok bu nasıl oluyor allah askına ? Carımın hapisten çıkarılmasını rıca edıyorum. LOGlarıma bakıp ınceleyebılırsınız

Tags for this Thread