Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus

1 PC'den 2 Knight açmak yasak mı ?

Farklı id de char kasmak istiyorum kendi magem ile onu kasmak istiyorum bu yasak mı ?

Farklı oturumlarla iki ayrı knight açmak ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Farklı oturumlarda açılmıyor diye biliyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Şu an legal olarak açmak yasak korekoda yasak değil ileride belki bize de gelir

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Şu an legal olarak açmak yasak korekoda yasak değil ileride belki bize de gelir
    Asla gelmemeli

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by rogueisback View Post
    Farklı id de char kasmak istiyorum kendi magem ile onu kasmak istiyorum bu yasak mı ?

Farklı oturumlarla iki ayrı knight açmak ?
    Ayrıca bir program kullanmazsanız açamazsınız ki multiaccount olarak geçer o da, cezası var. Ancak aynı serverda olmadan herkes ikinci çarı rahatlıkla oyuna sokabiliyorsun illegal program kullanmadan, genelde pazar yapabilmek için. Bi çarı s3 te pazarda bi çarı s1 de pk da ya da exp kasıyor.

Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Ayrıca bir program kullanmazsanız açamazsınız ki multiaccount olarak geçer o da, cezası var. Ancak aynı serverda olmadan herkes ikinci çarı rahatlıkla oyuna sokabiliyorsun illegal program kullanmadan, genelde pazar yapabilmek için. Bi çarı s3 te pazarda bi çarı s1 de pk da ya da exp kasıyor.
    Nasıl oluyor bir char pazar,bı char pk felan ?

Senior Member doltard1's Avatar
    Bu dediğiniz korekoda neden var derseniz oyuncu az orada içini doldurmak için olduğunu düşünüyorum uskoya gelmesi oranın user sayısı kadar olursa bir ihtimal ama şuan imkansiz

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Farklı oturumlarda açılmıyor diye biliyorum.
    Ben açıldığını duymuştum böyle bir şey yapılabiliyor mu yani açabilsem ban riski var mı ?

Mageyim warrior kasıcam ama 60 küsüre kadar kasmayı biraz zor. Görevler vs. mage ile parti kurup onu kasıcam bir riski var mı P?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tek pc tek hesap. O yüzden uzak durmanızı tavsiye ederim. Genelde yöntemler oyun kurallarını ihlal eder.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tek pc tek hesap. O yüzden uzak durmanızı tavsiye ederim. Genelde yöntemler oyun kurallarını ihlal eder.
    Sen biliyor musun adamın dedigini,
    S1 de bi charla pk,S2 de başka bi charla pazar.nasil oluyor