Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Makro Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by uon View Post
    )) Cz deyiz adamı kestik adam kinle nefretle adice duygularla gelip ikimizide kesti beni kestikten sonra makro kapamayı unuttu . Space tuşuna basıp seri seri üzerime haç atarken bir yandan charı minör basarak titriyordu)))))))) hele bir tanesinin nicki makro mousenin net adı logitech koymuş adını))) tam nicki bu değiil tabii ki . Bence Gm lerimiz samimi olsalardı bu başlığa yazarlardı yahut düzenli pk atan özellikle asas tayfayı gunluk denetlerdi. Makro kullanmak slota canavar çekmekten daha masummuş demek ki çünkü lure 1 hafta ban + hapis makro sadece hapis ve 5 kere hakkın var 3 senedir 1 kez yakalanmayanlar mevcut buradan okuyan her yetkiliye rica ediyorum lütfen aranızda konuşun ya makroyu serbest bırakın pk alanların da ya da çok ağır yaptırımlar uygulayın. dışarıdan oyuna yeni başlayacak insanlar şuan bu konuyu okuyorsa eminim soğuyorlardır bu durumdan.
    Makro program kullandığını anlayamıyorlar sorun burada. Kimse umursamıyor da artık. Adam cz de açmış makroyu, afk kalmış aoc kesiyor yani, buna ne denir bilmiyorum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    315 görüntülenme alıp cevap sayisinin bukadar az olmasi aslında durumu özetliyor. Balroga gidiyorum kanatlarina takılmaktan zor atak yapıyorum adamlar saatlerce balrogtan cıkmıyorlar. kusursuz şekilde atak yapıyorlar. 3 saat bilemedin 4 saatin sonunda ellerim aşırı ağrıyor performans kaybı yaşıyorum ancak makro kullananlar halen ilk başladığı performansı sergiliyor
    özür dilerim ama biz makro kullanmayanlar eşşek miyiz?100-200 Tl bir şey zaten. oyuna saygımızdan kullanmıyoruz. elimizden geldiğince kurallara uymaya calisiyoruz ama insan durup düşünüyor bukadar insan kullaniyor. slota yaratik cekip yatirmak bile 1hafta ban + hapisken makro sadece hapis ve 5 kere hakkin var. demek ki gm lerin gözünde lure den bile daha önemsiz konu
    Pk bölgesinde serbest deseler en azindan adalet saglanir veya kullanip yakalanirsaniz şukadar ban şukadar hapis deseler en azindan caydirici olurdu ... Çok mu şey istiyorum anlamadim ki eşitlik bukadar zor mu?

edit: düşünsenize bir sabah uyanıyoruz bir uyarı mesaji foruma sabitlenmiş makro kullanimi hakkinda diye.Makro kullanim cezalari arttirildi artik videolu şekilde makro ispat edilirse kullandığı donanim makroya da müsaitse ban cezasi alacak ufffff mis

veya

pk bölgesinde makro serbest birakildi, Tespit edilmesi zor olduğu için vs vs

en azindan herkesin kafasi rahat olurdu
    Last edited by uon; 08-02-2019 at 07:53 AM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Google de geçmiş zamanda açılmış makro başlıklarını inceledim hepsi cevapsiz kalmış, muhtemelen bu da öyle kalacak.
    Last edited by uon; 08-02-2019 at 08:49 AM.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Makro program kullandığını anlayamıyorlar sorun burada. Kimse umursamıyor da artık. Adam cz de açmış makroyu, afk kalmış aoc kesiyor yani, buna ne denir bilmiyorum.
    Bence de artık makroyu umursayan yok. Oyunun bir parçası haline gelmiş durumda. Bunu çözmek ve tespit etmek bu kadar zor olmasa gerek.. Macronun kullandığı zaman aralığı stabildir. Atıyorum her minor basma arası 0,1 milisaniye diyelim. Ama normal user manuel minor basarken illaki sekme olur. Stabil değil rastgeledir yani. Mesela 0,1 - 0,2 - 0,1 - 0,3 gibi.. Eğer bir user sürekli değişmeyen aralıklar ile minor basıyor , ok atıyor vs ise anlaşılabilir. Genie kullanmayıp sürekli stabil hareket eden karakterler ban yer. Yani böyle bir programı yapmak çok da zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Ayrıca 5 hapis hakkı nedir öyle ya ? Adamlar her gün pazarda otururken bile tpt , tptx ban yiyor. 2 kere ticket atan spam ticket banı yiyor. Partide kasan adam kendini birden multiclient ban yemiş buluyor. Bunlar hepimizin başına gelen şeyler. Ve evet haksız yere olan pek çok vaka var. Ama makro kullanıp pk da ezici bir üstünlük sağlayana 5 gün hapis... Şaşılacak şey doğrusu.. Var bunun da bir sebebi de çok kurcalamak istemiyorum bilen biliyor zaten..

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Al_Hazred View Post
    Bence de artık makroyu umursayan yok. Oyunun bir parçası haline gelmiş durumda. Bunu çözmek ve tespit etmek bu kadar zor olmasa gerek.. Macronun kullandığı zaman aralığı stabildir. Atıyorum her minor basma arası 0,1 milisaniye diyelim. Ama normal user manuel minor basarken illaki sekme olur. Stabil değil rastgeledir yani. Mesela 0,1 - 0,2 - 0,1 - 0,3 gibi.. Eğer bir user sürekli değişmeyen aralıklar ile minor basıyor , ok atıyor vs ise anlaşılabilir. Genie kullanmayıp sürekli stabil hareket eden karakterler ban yer. Yani böyle bir programı yapmak çok da zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Ayrıca 5 hapis hakkı nedir öyle ya ? Adamlar her gün pazarda otururken bile tpt , tptx ban yiyor. 2 kere ticket atan spam ticket banı yiyor. Partide kasan adam kendini birden multiclient ban yemiş buluyor. Bunlar hepimizin başına gelen şeyler. Ve evet haksız yere olan pek çok vaka var. Ama makro kullanıp pk da ezici bir üstünlük sağlayana 5 gün hapis... Şaşılacak şey doğrusu.. Var bunun da bir sebebi de çok kurcalamak istemiyorum bilen biliyor zaten..
    Ben işin pk bölgesinde ki kullanimi ile ilgileniyorum ancak özellikle maradon bölgesinde ekrani izleyerek makro kullananlarin sayisi azinsanamayacak kadar fazla. kafa yapisi şu şekilde işliyor. genie 149 cash hapis 999 cash. kullanabildiğim kadar kullanayim bir gün hapise düşersem 8 paket genie parasi harcamis olacagim uzerine bir de cafcafli hapis kanadi verecekler)))

veya düşünüyorum hapisten cikmak için niçin özelliklik veren kanat hediye ediyorlar ne alaka ahhahahaha (gerçekten sesli güldüm).

sahıs diyor ki 3 yildir makro kullaniyorum hapis yemedim. olurda bir gün ilk hapis yerse kendisini en azindan kanat aldim diye avutsun . bir de pus sayfasini açar kanadin fiyatinin normalde 800-900 cash olduğunu görür ve der ki. ohhh hapisten cikma cezam sadece 100cashe geldi yemin ederim bir oyuncu olarak söylüyorum inanilmaz derece de farkinda olunmadan makroya teşvik var. Yok mu bir baba yiğit şu sorunumuzu çözsün bee. Kolsuz değilim ama insanim. pk da heycanlaniyorum bir makrocu beni kesince zoruma gidiyor oyundan soğuyorum.

oyunun giriş aygıtları bellidir arkadaşlar maus klavye bunlar değişmediği sürece makronun tespit edilmesi imkansızdır (pk da kullanlar için söylüyorum).
    xigncode ancak koxp gibi yazılımları tespit eder donanımsal makroyu tespit edemez.Bu yüzden pk da kullananlar yeterli kanıt bulunamadığından kullanmaya devam eder.Farmda afk otomatik bırakanlar ise farklıdır onlar kolay tespit ediliyor.Yani makro yasak ibaresinin elle tutulur bir yanı yoktur oyunun %70 i warrior asas okcu kullanmayanını görmedim nerdeyse pedalsız asas yok gibi...Pedal satan siteler ban riski yok diye satıyorlar her patch de çalışır diye vurguluyorlar.Gerçektende baktığımızda afk lık bir durum söz konusu değilse ban riski yok.Hani pedal makro kullanmayanları dövüyorlar o derece yani.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by KemalClick View Post
    oyunun giriş aygıtları bellidir arkadaşlar maus klavye bunlar değişmediği sürece makronun tespit edilmesi imkansızdır (pk da kullanlar için söylüyorum).
    xigncode ancak koxp gibi yazılımları tespit eder donanımsal makroyu tespit edemez.Bu yüzden pk da kullananlar yeterli kanıt bulunamadığından kullanmaya devam eder.Farmda afk otomatik bırakanlar ise farklıdır onlar kolay tespit ediliyor.Yani makro yasak ibaresinin elle tutulur bir yanı yoktur oyunun %70 i warrior asas okcu kullanmayanını görmedim nerdeyse pedalsız asas yok gibi...Pedal satan siteler ban riski yok diye satıyorlar her patch de çalışır diye vurguluyorlar.Gerçektende baktığımızda afk lık bir durum söz konusu değilse ban riski yok.Hani pedal makro kullanmayanları dövüyorlar o derece yani.
    o halde niçin GameMasterlar bu yazdığını onaylamıyor?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    valla hocam gidip 10 milyon kere aynı mobu kes item için sürekli uğraş sürekli pus çek sonra makro mu değil mi bununla mı uğraşıcam yetmiyormuş gibi 3 tane server açtılar hangisinin çöp olup olmayacağı belli değil şuan sirusdalar orasıda çok büyük çöp olabilir yarın sürekli bununla mı uğraşıcam diyip oyunu brakıyorum

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    https://youtu.be/su0otCda9dw

Ana sayfamda bu video çıktı. Adam 20dk boyunca bir kere casting failed vermedi. sesleri vucutlari tir tirt titriyor heyecandan ama parmaklari asla bukadar mukemmel playerliga sahip oyuncularinizi ödüllendirmeyen tek oyun sizler olmalisiniz. bu arada kesinlikle makrodur vs demiyorum bunlari gordukce 4 yilda su oyunu öğrenemediğimi görüyorum. soğuyorum artik. denk geldikce mükemmel playerlarimizi paylaşacağım

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Konu hic bir yere varmayacak kapatilsin lutfen