Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

60 Level Altı Girilen Monster Stonelar ve Dropları Hakkında

Çoğu zaman diyorsunuz ya, elimizde bir vana yok, drop rate müdahele etmiyoruz diye hani.. Daha önce sayısız monster stone a girmişsizdir bir çoğumuz. Keza ben de girdim. 20 de 0 çektiğimde oldu, 5 ms den 6 7 drop aldığımda oldu. Ama 1 hafta önce aldığım dc preimumla 85 tane mosnter stone a girdim, nest scraplar bankamda birikiyor ondan tam sayı söylüyorum. İnanır mısınız sadece 3 tane drop alabildim! 85 ms de 3 tane old takı. Ben ciddi anlamda 60 level altına özel mi bilmiyorum bu droplarda bir oynanma var. Ardream karakterlere mi özel bilmiyorum, drop rate lerin kontrol edilmesini rica ediyorum.

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Geçen hafta 61 level charla premiumsuz 17 ms girdim 6 drop aldım biri ROL dü.

Çok değişken bence droplar

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    80 levelde 6 ms girdim
    2 elf ring
    1 mano ring aldım

sonra bi tane daha girdiğimde amulet of curse aldım
    bu arada exp pre var

Senior Member
    Benim kastım 60 level altı karakterlerde problem olduğudur arkadaşlar, yanlış anlaşılmasın

Senior Member
    Bende fazla ms atıyor diye uruk trondan çıkıp uruk haiye geçmiştim 59 level karakter ile.
    1 hafta boyunca her gün 30-40 ar ms girdim günde 4 drobun üzerine çıkamamıştım.

Gerçekten sonraki yaratıkla alakası var drop atmasının. Mesela 73+ levelde kestiğimiz boss "Rampage orc" da drop oranı daha yüksek olabileceğine kesinlikle inanıyorum. Düşük levellerdeki bossların droplarını baya düşük tutmuşlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    Bende fazla ms atıyor diye uruk trondan çıkıp uruk haiye geçmiştim 59 level karakter ile.
    1 hafta boyunca her gün 30-40 ar ms girdim günde 4 drobun üzerine çıkamamıştım.

Gerçekten sonraki yaratıkla alakası var drop atmasının. Mesela 73+ levelde kestiğimiz boss "Rampage orc" da drop oranı daha yüksek olabileceğine kesinlikle inanıyorum. Düşük levellerdeki bossların droplarını baya düşük tutmuşlar
    aynen öyle kardeşim, 85 ms den sadece 3 drop şansl ile alakası değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    aynen öyle kardeşim, 85 ms den sadece 3 drop şansl ile alakası değil.
    Aynen. oyunda arkadaşın varsa 80 level filan onla party kurabilirsin uruk haide ve 59 level karakterin üzerini fulleyebilirsin. Bütün ms ler 80 level karaktere gelecektir kısa bir sürede üzeri fullenir. Ardından o arkadaşın 59 level karakteri ile senin 80 level karakterini aynı partye alabilir o düzende güzel farm atabilirsiniz. Veya 2 bilgisayarın varsa yapabilirsin güzel olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Çoğu zaman diyorsunuz ya, elimizde bir vana yok, drop rate müdahele etmiyoruz diye hani.. Daha önce sayısız monster stone a girmişsizdir bir çoğumuz. Keza ben de girdim. 20 de 0 çektiğimde oldu, 5 ms den 6 7 drop aldığımda oldu. Ama 1 hafta önce aldığım dc preimumla 85 tane mosnter stone a girdim, nest scraplar bankamda birikiyor ondan tam sayı söylüyorum. İnanır mısınız sadece 3 tane drop alabildim! 85 ms de 3 tane old takı. Ben ciddi anlamda 60 level altına özel mi bilmiyorum bu droplarda bir oynanma var. Ardream karakterlere mi özel bilmiyorum, drop rate lerin kontrol edilmesini rica ediyorum.
    Düşük levellerde ms ler %90 boş atıyor, bizzat denedim. +70 te drop oranları bi nebze daha yüksektir. 60 lw altında ms girmek mantıklı değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Düşük levellerde ms ler %90 boş atıyor, bizzat denedim. +70 te drop oranları bi nebze daha yüksektir. 60 lw altında ms girmek mantıklı değil.
    Tezimi doğrulayan arkadaşlar beni sevindirdi, yetkili bir ağızdan bir sebep bir açıklama gelirse daha iyi olacak

60 küsür level çar ile günde ortalama 25 ms ye giriyordum aldığım drop 2 den fazla değildir.