Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Geçtiğimiz günlerde 3. parti yazılım gerekçesi ile hesabım süresiz olarak kapatıldı ve ben herhangi bir program kullanmıyorum. Hesabımın açılması için yetkililerle iletişime geçtim ve hesabımın açılmayacağını dile getirdiler. Ben başıma gelen bu olayın bilgisayarıma aylar önce bulaşan virisün sebep olduğunu düşünüyorum ve bilgisayarıma format atıp oyunu baştan kurdum. Tekrardan hesap açtım ve oyunu oynamaya başladım. Attığım formattan sonra başıma tekrar aynı şekilde bir olay gelir mi ? Boş yere tekrardan emek ve nakit harcamak istemiyorum aynı olay başıma tekrar gelecekse. Yöneticilerden ve oyunculardan beni bu konu hakkında bilgilendirmeleri için ricada bulunuyorum. Ayrıca discord kanalından hesabımın banının acılmasını dile getirip ısrar ettiğim için banlandım bu tarz konuların oradan konuşulmayacağını bilmiyordum. Lütfen banlanan discord hesabımıda açar mısınız? 12. seviyeye ulaşmıştım reporter olmama az kalmıştı.İlgilenirseniz sevinirim.

Moderator xBionic's Avatar
    Format atıp illegal bir duruma bulaşmadığınız sürece rahatça oynayabilirsiniz.
    Discord hesabınızın da açılacağını sanmıyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Format atıp illegal bir duruma bulaşmadığınız sürece rahatça oynayabilirsiniz.
    Discord hesabınızın da açılacağını sanmıyorum
    Yani zaten öncesindede kullanmıyordum ama artık bu bilgisayara knight ve dc haricinde hiçbir şey indirmeyeceğim. Umarım discord hesabımı açarlar