Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member alfonsonoss's Avatar
    Nickname
    BossOnMyAss
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Angry AnyOTP ve Ticket Sistemine YAKARIŞ

ben uzun zaman önce telefon numaramı değiştirdim fakat otp'de kayıtlı olduğunu fark etmedim 30.07.2019 22.40'da eski kullanmış olduğum numaranın sahibine sms yolu ile ulaşıp durumu anlattım fakat anlamadı ve beni dolandırıcılık ile mahkemeye vereceğini şikayetçi olacağını belirtti. bu durumda bana herhalde allah'dan başka kimse yardımcı olamayacak uskoya geri başlayayım dedim dolandırıcılıktan şikayet edildim yani ben derdimi nasıl anlatacağım hem nttgame knight online firmasına hemde benden şikayetçi olan kişiye bana belli ki numara sahibi yardımcı olamayacak yüksek ihtimal ile nttgame'de olmayacak ben ne yapacağım şimdi ? ticket atmak için npoint isteniyor bu da ayrı bir gariplik yardım isteyeceğiz ama bizden önce para isteniyor..

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Mahkemeye verse bile sonuç çıkmaz, ortada bir suç yok çünkü o konuda rahat olabilirsin. Hatta verirse haklı çıkabilme ihtimalin bile var.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Benim yıllar içinde değiştirdiğim tüm numaralar kullanım dışı gözüküyor. 14 yıl önceki numaram aklımda arıyorum kullanım dışı diyor. Seninkide nasıl şans?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Müşteri hizmetleri servisi paralı değildir. Sadece gereksiz trafiği engellemek adına bilet gönderebilmek için hesabınızda 1 n-point olması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine bilet atar, gerçekten hesap sahibi sizseniz ve bunu ispatlayacak bilgilere sahipseniz size yardımcı olurlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    BossOnMyAss
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Müşteri hizmetleri servisi paralı değildir. Sadece gereksiz trafiği engellemek adına bilet gönderebilmek için hesabınızda 1 n-point olması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine bilet atar, gerçekten hesap sahibi sizseniz ve bunu ispatlayacak bilgilere sahipseniz size yardımcı olurlar.
    hesap sahibi benim ispatlayacak bilgilere de sahibim ama nereden ne şekilde yardımcı olacaklarını anlayamadım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfonsonoss View Post
    hesap sahibi benim ispatlayacak bilgilere de sahibim ama nereden ne şekilde yardımcı olacaklarını anlayamadım
    Sağ üst köşedeki support kısmından.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    BossOnMyAss
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sağ üst köşedeki support kısmından.
    keşke bilet gönderebilsem de böyle konular ile forumda yer doldurmasak ama gönderemiyorum maalesef
    Never Mind Forget It You Look Your Way And Keep Your Head Up And Live Dignified

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

bilet gönderebilmek için hesabınızda 1 n-point olması gerekmektedir.
    Üstte yazmıştım.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Valla senin yerine ticket göndereyim diyeceğim ama özel bilgiler isterler olmaz.

Senior Member
    Selam,

Bildiğim kadarıyla telefon no değişmek için artık yardımcı olunmuyor. Bu yüzden clanda dizili bir karakteri olan arkadaş yardım alamadığı için oyunu bıraktı.

Tags for this Thread