Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

Exp Seal Hakkinda Bilgilendirme

Exp sealle ilgili haberler dolasiyordu yakin zamanda boyle bisi icin calisma yapilacak mi?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Evet bununla ilgili çalışma var. Ne zaman ekleneceğine dair net bir bilgi yok. Gelişme olduğu zaman forum üzerinden bilgisi verilecektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Evet bununla ilgili çalışma var. Ne zaman ekleneceğine dair net bir bilgi yok. Gelişme olduğu zaman forum üzerinden bilgisi verilecektir.
    Ağustos sonu gibi görev sıfırlanacağı bilgisi paylaşmıştı GM'miz. Reb 5 %100 karakterim var,tüm görevleri duruyor, exp seal sıfırlamadan önce gelmiş olsa, onun görevlerinden aldığım expi seale atacaktım, şimdi ikilemde kaldım kendi adıma. Reb 6 basıp mevcut görevleri yapmak var sıfırlama öncesinde, ama sıfırlamadan önce seal gelirse de 6-7 milyarlık expten feragat etmiş olacağım. Ciddi anlamda ikilimdeyim şahsen.

Ayrıca exp seal sisteminde net olarak bulamadığım bir bilgiyi size sorayım, karakterimize ait herhangi bir görevi yaptığımızda bonus olarak verilen görev ödülleri sürahiye mi aktarılıyor, örneğin 40 TB görevini yaptık Eslantta, 60 küsür m exp veriyor malum, bu 60 küsür m exp exp sürahisine mi aktarılıyor, yoksa exp seal sadece kesilen yaratıkların kendisinden gelen expi mi depoluyor?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

yeni sunuculara da gelecek mi bu olay

eğer gelirse REB 10 da gelebilir mi arkasından

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efser15x View Post
    yeni sunuculara da gelecek mi bu olay

eğer gelirse REB 10 da gelebilir mi arkasından
    Şahsi fikrim exp seal gelirse tüm serverlara gelir, ancak reb 10 konusu yeni serverlar için ilk etapta gelmez diye düşünüyorum. Reb 5 yeni geldi çünkü.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VUSSO View Post
    Ağustos sonu gibi görev sıfırlanacağı bilgisi paylaşmıştı GM'miz. Reb 5 %100 karakterim var,tüm görevleri duruyor, exp seal sıfırlamadan önce gelmiş olsa, onun görevlerinden aldığım expi seale atacaktım, şimdi ikilemde kaldım kendi adıma. Reb 6 basıp mevcut görevleri yapmak var sıfırlama öncesinde, ama sıfırlamadan önce seal gelirse de 6-7 milyarlık expten feragat etmiş olacağım. Ciddi anlamda ikilimdeyim şahsen.

Ayrıca exp seal sisteminde net olarak bulamadığım bir bilgiyi size sorayım, karakterimize ait herhangi bir görevi yaptığımızda bonus olarak verilen görev ödülleri sürahiye mi aktarılıyor, örneğin 40 TB görevini yaptık Eslantta, 60 küsür m exp veriyor malum, bu 60 küsür m exp exp sürahisine mi aktarılıyor, yoksa exp seal sadece kesilen yaratıkların kendisinden gelen expi mi depoluyor?
    Sealde görevden aldigin expi tüpe atamazsın sadece mobden gelen expi aktarabilirsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Sealde görevden aldigin expi tüpe atamazsın sadece mobden gelen expi aktarabilirsin
    Bu bilgi kesin mi Hocam?

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu bilgi kesin mi Hocam?
    Evet Uskoda aktifti sadece boş tüpü yoktu karakterimin tüpünü 1milyar yapmıştım aktif olunca kullanabilirim sanırım

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Evet Uskoda aktifti sadece boş tüpü yoktu karakterimin tüpünü 1milyar yapmıştım aktif olunca kullanabilirim sanırım
    Görevden gelen exp direk karaktere aktarılıyor o zaman, tüpe aktarılmıyorsa yani boşa gitmiyordur herhalde.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Görevden gelen exp direk karaktere aktarılıyor o zaman, tüpe aktarılmıyorsa yani boşa gitmiyordur herhalde.
    Boşa gidiyor seal sistemini aktif ettiğinizde görevin verdiği exp eklenmez sadece kestirim moblarin exp miktarı eklenir.