Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Gereksiz ban yedim üstüne birde dc den banlandım nasıl bir uygulamadır bu ?

Czde farmımı bitirip pazar kurmuştu sonra oyundan dc yedim tekrar girdiğimde ise TPT IP MATCH banı yediğimi öğrendim bu banın ne anlama geldiğinide bilmiyorum olayın şoku ile discorddan destek almaya çalışacakken khenart tarafından sert bir ithamla oradan da banlandım ancak sorun şu en ufak bir illegal faailiyette bile bulunmamışken böyle birşeyle karşılaşmak şok etti tek istediğim suçumun ne olduğunu elinizde ki kanıtlar ile birlikte benimle paylaşmanız. İllegal kullanmadığıma eminim gerekli incelemelerden sonra banımın açılacağınada eminim. şimdiden teşekürler

Senior Member
    Kanka özet olarak ;
    Koxper bir karakteri kanıtlarıyla birileri Cheat Reports a atmışlar.
    GM'Lerde koxp olduğunu onayladıktan sonra o Account'un ortak giriş yaptığı IP lerdeki eşleşen diğer accountları "TPT IP MATCH", Aynı telefon numarasıyla doğrulama yaptığı Accountları "TPT PHONE MATCH" olarak KOXP kullanmasalar dahi erişime kapatıyorlar ve kesinlikle açılmıyor.
    Koxper karakteri ise ; "TPT CR" olarak erişime kapatıyorlar.

Benimde bu "TPT PHONE MATCH" tarafından 3-4 sene önce 5-6 bin TL değerindeki itemli karakterim banlandı ve hiç bir şekilde geri açılmadı. Ve bu şekilde 100lerce kişi mağdur oldu.
    Benim banım açılmadı umarım kimsenin banlarını da açmamışlardır açmazlarda

Junior Member
    dostum herhangi bir illegal kullanmadım bilişim suçlarına gidip ip mi kullananları bulabilir miyim acaba ? bi şekilde açılması lazım banımın çünki ben illegal program kullanmadım

Junior Member
    gerekli incelemeler yapılırsa benim suçsuz olduğum ortaya çıkmaz mı acaba

bilemedim şüpheli gözüküyorsun bence , hakkı gaspedilmiş biri böyle yazılar yazmaz bence

Junior Member
    dostum nerem şüpheli insan kendini bilmez mi kullansam uğraşmam bile forumlarda tickedlerle ama haksız yere ban yedim eminim kendimden

Junior Member
    bana bir açıklamada bulunacak gm yada mod var mı acaba ?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Discord ya da forum tarafı ceza almış hesabınızla ilgili bilgi alacağınız bir alan değildir. Bunun harici hesabınız tekrar kullanımı açılmayacak bu durumla ilgili itirazınız bulunuyorsa eğer destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn