Results 1 to 3 of 3

Thread: Ics tel no

Junior Member

Post Ics tel no

2017 yilinda oyuna başlamiş işlerimden dolayi ülke dişindaydim ancak geri vatana döndüğümde telefon numarami iptal ettirdim otp yi silmiştim oyuna dair e-mail esn coda dahil herşey elimde mevcut türkiye hattimi güncellemek istiyorum ancak diğer numarama kod gönderiliyor bir işlem yapamiyor karakterimede giremiyorum ticket attim dönüş sağlanirmi ben karakterime tekrar giriş yapip oyunu oynamak istiyorum

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Tek şansın kapattığın numaranı tekrar açtırmak.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

E-mail ve telefon numarası değişiklik talepleri hakkında önemli duyuru;

16 Şubat 2019 tarihi itibari ile Destek Sistemi üzerinden gelen E-mail ve ICS telefon numarası değişimi talepleri işleme alınmayacaktır.

-----------

İptal ettirdiğim hattımı nasıl geri alabilirim?

​Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur. Hattınızı geri almak için kimliğiniz ve hattınızı faturalı kullanmak istiyorsanız adınıza kayıtlı bir fatura ile Turkcell Mağazaları'​ni ziyaret edebilirsiniz.​

Junior Member
    Ben şimdi diğer ülkeye gidip hattı çıkartıp kodu geri alamam yani bu imkan şuan yok sen bana bunu söylüyorsun bu mümkün değil at çöpe gitsin oluyor bunun başka bir yöntemi yolu olmalı hesabıma ait herşey elimde mevcut telefon numaram elimde değil diye sen bu hesabın sahibi değilsin yargısı konulmaması lazım bi çözüm yolu olmalı istedikleri ne bilgi varsa vermeye hazırım ben hepsi elimde