Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Xc dosyanızda bir problem gözükmüyor.

Dns ayarlarınızı değiştirmeyi deneyin lütfen. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Ek olarak internetinizi mobil üzerinden mi kullanıyorsunuz?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AdoreLike View Post
    yok hocam biz ekmeğimizin peşindeyiz ) şaka bir yana hiç kullanmadım
    Valla dostum çok araştırdım ama bulduğum bilgilerin hiç biri işe yaramadı. Microsoft destek kısmında var bir kaç konu, temiz bir işletim sistemi kurulumu ile problemin çözüldüğü belirtilmiş. Sanırım güncelleştirme esnasında bir problem gelişti.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Noldu çözüldümü sorun adam yok oldu

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Eğer sorunu çözüp ortadan kaybolduysa çok ayıp eder. Burada çözümü paylaşmalı ki insanlar faydalansın.
    Ama format atmayada gitmiş olabilir

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Valla dostum çok araştırdım ama bulduğum bilgilerin hiç biri işe yaramadı. Microsoft destek kısmında var bir kaç konu, temiz bir işletim sistemi kurulumu ile problemin çözüldüğü belirtilmiş. Sanırım güncelleştirme esnasında bir problem gelişti.
    hocam tam da dediğiniz gibi olmuş ben de microsoftun müşteri hizmetlerini aradım en sonunda. aramadan önce microsoft destek kısmında ki anlatılanların tamamını gün boyu uyguladım, onun için giriş yapamadım buraya.

müşteri hizmetlerinden uzaktan bağlantı yaptılar bilgisayara, farklı 1-2 işlem uyguladılar ama malesef yine sonuç aynıydı.

basit bi problem için format atmak biraz zoruma gitse de en son çare "şimdi" format atmaya başlıyorum ) inşallah sonucu güzel olur

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AdoreLike View Post
    hocam tam da dediğiniz gibi olmuş ben de microsoftun müşteri hizmetlerini aradım en sonunda. aramadan önce microsoft destek kısmında ki anlatılanların tamamını gün boyu uyguladım, onun için giriş yapamadım buraya.

müşteri hizmetlerinden uzaktan bağlantı yaptılar bilgisayara, farklı 1-2 işlem uyguladılar ama malesef yine sonuç aynıydı.

basit bi problem için format atmak biraz zoruma gitse de en son çare "şimdi" format atmaya başlıyorum ) inşallah sonucu güzel olur
    Format sonrası düzelme olmadığı taktirde lütfen konunuzu güncelleyin

Junior Member
    yok yok sessiz ve derinden takipteyim belki yetkili arkadaşlar da müdahil olur diye ama, sundukları çözümün üzerinden çok sular aktı geçti

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Format sonrası düzelme olmadığı taktirde lütfen konunuzu güncelleyin
    tamamdır, teşekkürler

Senior Member cYkParsing's Avatar
    birde şu ayara bakarmısın orada ip engelleme varmı

C:\Windows\System32\drivers\etc adresine giderek Hosts dosyası kopyalanır ve masaüstüne kaydedilir.
    Masaüstüne kopyaladığımız Hosts dosyasına birlikte aç deyip Not Defteri ile açın.

Junior Member
    birde şu ayara bakarmısın orada ip engelleme varmı

C:\Windows\System32\drivers\etc adresine giderek Hosts dosyası kopyalanır ve masaüstüne kaydedilir.
    Masaüstüne kopyaladığımız Hosts dosyasına birlikte aç deyip Not Defteri ile açın.
    Hocam keşke deneseymişim belki yaraya çare olurdu

Uzun uğraşlar sonunda formatı atıp driverları yükledikten sonra tekrardan kurulumu gerçekleştirdim. Çok şükür oyundayım, Jr'ye gireceğime bu kadar sevineceğimi tahmin edemezdim

Görünen o ki malesef güncelleştirme kurbanı olmuşum. 3 saat sürmesinden kıllanmıştım zaten.. Fakat yeni windows güncelleştirmesiyle birlikte oyunun daha stabil hale geldiğini söyleyebilirim.

Ola ki arkadaşlarımızın da başına gelirse bu problem, benim gibi cdyle uğraşmayıp windowsun kendi sıfırlamasını kullanacaklarsa şayet mutlaka sistem dosyalarını onarıp öyle format atmalarını tavsiye ederim. Umarım bir daha böyle bir problemle karşılaşmam - karşılaşmayız

İlgilenen arkadaşlarıma çoook teşekkür ederim.

Tags for this Thread