Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: 1 öneri

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Lightbulb 1 öneri

oyunun en büyük sorunlarından biri malum pazarcılar sizin için düşündüm ve aklıma her oyuncunun ilk başta sadece 4 pazar kurma kutusu dolu olsun her 10 lwl de 1 tane açılsın bu sayede 80 lwl olunca 12 tane kurma hakkı kazanmış olur oyuncular hem exp slotları canlanır hemde oyun

Senior Member hebeleyn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Virgül kullanmadığından dolayı ilk cümlenden iki anlam çıkıyor.

1. Oyunun en büyük sorunlarından biri pazarcılar ve sen pazarcılar haricindeki oyuncuları düşünerek bu öneriyi yapıyorsun.
    2. Oyunun en büyük sorunlarından biri malum ortada (ama ne?), pazarcıları düşünerek bu öneriyi yapıyorsun.

Hangisi?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Türkçe yazamayanların konularını kapatalım isimli konuya hoş geldiniz

Senior Member FFferik16's Avatar
    Güzel öneri.

Sadece pazar için kurian/porutu açıp Moradon'u hem görsel hem de fiziki olarak kirletenlerden bir nebze de olsa kurtuluruz. Kurian/porutu pazar karakterlerini oturtmuyorlar bile daha çok yer kaplasın diye, hepsi 35 level.

Senior Member
    Quote Originally Posted by theRedeemer View Post

1. Oyunun en büyük sorunlarından biri pazarcılar ve sen pazarcılar haricindeki oyuncuları düşünerek bu öneriyi yapıyorsun.
    2. Oyunun en büyük sorunlarından biri malum ortada (ama ne?), pazarcıları düşünerek bu öneriyi yapıyorsun.

Hangisi?
    Zorlandım biraz ama çevirisini yaptım

Bir Öneri :
    Merhaba arkadaşlar,oyunun en büyük sorunlarından biri olan pazarcılar için düşündüğüm bir önerim var.
    Benim aklımda şöyle bir fikir geldi,oyunda karakter açan pazarcıların ilk etapta en fazla 4 tane pazar kurma hakları olsun.Bu sayı her 10 level arttığında bir hak daha artsın.Böylelikle 80 level olunca 12 pazar kurma hakları olmuş oluyor.Bu durumda hem oyun canlanır hemde exp slotları...

Arkadaşın önerisine gelecek olursak hiçbir şey anlamadığımı söyleyebilirim.
    şimdi yeni karakter açan 35 level olduğunda zaten pazar açabiliyor ama arkadaş diyor ki :
    maksimum 4 karakter açabilsinler ve her 10 level arttığında bu hak bir adet artsın.
    vallahi kafam yandı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pazar kurduğunuzda eşya koyduğunuz kutulardan bahsediyor. Aslında mantıklı ve güzel bir öneri. Böylece pazarda düşük seviye pazarcı kalmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Mantıklı destekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by theRedeemer View Post

Hangisi?
    Anlayana sivrisinek saz , anlamayana virgül koysan az.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Zorlandım biraz ama çevirisini yaptım

Bir Öneri :
    Merhaba arkadaşlar,oyunun en büyük sorunlarından biri olan pazarcılar için düşündüğüm bir önerim var.
    Benim aklımda şöyle bir fikir geldi,oyunda karakter açan pazarcıların ilk etapta en fazla 4 tane pazar kurma hakları olsun.Bu sayı her 10 level arttığında bir hak daha artsın.Böylelikle 80 level olunca 12 pazar kurma hakları olmuş oluyor.Bu durumda hem oyun canlanır hemde exp slotları...

Arkadaşın önerisine gelecek olursak hiçbir şey anlamadığımı söyleyebilirim.
    şimdi yeni karakter açan 35 level olduğunda zaten pazar açabiliyor ama arkadaş diyor ki :
    maksimum 4 karakter açabilsinler ve her 10 level arttığında bu hak bir adet artsın.
    vallahi kafam yandı.
    reis sen çok yanlış yoldasın 12 slot varya pazar kurarken yani 12 çeşit satabiliyorsun ya lwlin arttıkça o kkutucukların açılsın ezik pazarcılar bile bu sayede lwl kasıcaktır aslında yüzlerce önerim varda gerçekleşmediği için yazmıyorum burqaya ama bu olursa oyun canlanır bir nebze

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    İyi ki pazar charım 80 lvl :P
    Şaka bir yana çok değişen bir durum olacağını sanmıyorum ilk ay 80'e kasarlar ardından aynı düzen devam eder.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.