Results 1 to 4 of 4
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Question Jr de sorunlar bitmiyor!!!

Yaklaşık 10 dk önce çıktığım jr de kimse gözükmüyordu sadece bende var zannetim ama herkezde aynıymış.Bu sorunun dışında birçok jr de 7 veya 6 kişi ile başlanıyo yada priler pt dışında oluyo pt yede alınmıyor.BU SORUNLARIN EN YAKIN ZAMANDA ÇÖZÜMLENMESİNİ RİCA EDİYORUM. İyi Forumlar Herkeze..

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    yahu dün jryi kazandığımız halde daha doğrusu devayı kesdigimiz halde black gem aldık jryi kököten kapatsınlar daha iyi bence 3 defa konu açtım konuları kaldırdılar niye işlerine gelmiyor düşün dewayı kesiyoruz lup acık z ediyoruz karşıdan gelen karus yok ve biz black gem alıyoruz öyle salak saçma buglar var ama bunları yazdığımızda gerekli çalışmalar yapılacaktır diyeceklerine yok video varsa koyun gibi gereksiz bahaneler üretiyolar işlerine gelmiyor ben bunları anlamadım gitti

Quote Originally Posted by TolgaBey00 View Post
    yahu dün jryi kazandığımız halde daha doğrusu devayı kesdigimiz halde black gem aldık jryi kököten kapatsınlar daha iyi bence 3 defa konu açtım konuları kaldırdılar niye işlerine gelmiyor düşün dewayı kesiyoruz lup acık z ediyoruz karşıdan gelen karus yok ve biz black gem alıyoruz öyle salak saçma buglar var ama bunları yazdığımızda gerekli çalışmalar yapılacaktır diyeceklerine yok video varsa koyun gibi gereksiz bahaneler üretiyolar işlerine gelmiyor ben bunları anlamadım gitti
    Ks yemişsinizdir. Bunu bilemeyecek kadar cahilsin

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    sen okumuyon mu yaa ben diyorum karus yoktu sen diyorsun ks yemişsinizdir lupp acıktı ve z yoktu zatende olamazdı 9 dkda dewaydık öyle olmuş olsa karşı partyle kapışırdık zaten

Tags for this Thread