Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: öneri

Senior Member

öneri

Eski sunucularda adream ve base gibi arenalari kapatilmali
    diyeceksiz pk atiyoruz
    o zaman oradaki drop oranlari düşürülmeli çünkü cz charla kasilan bus pk dönüyor
    fakat bus piyasasini düşürenler adream ve base yeri kimse yok

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Kişisel görüşüm: oyuncu sayısını azaltan ardream. Nahalet olsun açıldığı o güne

Senior Member
    oyunu daha iyi hale getirmek için çalaba gösteriyoruz ve öneri veriyoruz altta bi başka önerim.
    OYUNDA FARK ETTİĞİM ESKİ SUNUCULARDA ADREAM VE BASE SADECE İTEM KASIYOR ( BUS) PK DÖNMÜYOR BİLE
    CZ İSE DAHA ZOR VE ZAHMETLİ KASILMAKTA.CZ DAHA İYİ HALE GETİRMEK İÇİN ADREAM VE BASE DROPLARIN KALDIRILMASI PK ATANLAR İÇİN SADECE PK İÇİN ACIK KALMASI ÖNERİSİNDEYİM. YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM. FAKAT CZ DAHA CANLI OLACAĞINA İNANIYORUM
    ESKİ SUNUCULARDA BUS FİYATI İYİ DÜŞTÜ . ADREAM VE BASE KASILAN İTEMLERDEN DOLAYI .İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN .HEM CZ +70 DEN +75 E CIKARILMALI ADREAM VE BASE İLLEGAL CHARLAR RAHAT KASIYOR

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Katılıyorum artık eskisi gibi ardream ve base oynayan yeterince oyuncu yok(yeni serverlar hariç) Eski serverlardan kapatılması gerçekten güzel olur. Farm yapacak pk atacak oyuncu czde olmalı diğer haritalarda kolayca farm olayı olmamalı.

Senior Member
    bende o düşünce ile actım cz daha canlı hale gelecektir. DELOS GİBİ DÜŞÜNÜN DROP KAPATILINCA.ADREAM VE BASE CZ GEÇİNCE CANLANDI.ADREAM BASE DROPLARI KAPATILINCA CZ İYİ CANLANACAKTIR

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Base konusunda katılıyorum ancak ardream haritasının ayrı bir kitlesi var, bir takım düzenlemelerle daha iyi hale getirilebilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    bence 2 sininde dropları kapatılmalı pk dönmeli sadece

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Acimam34 View Post
    Eski sunucularda adream ve base gibi arenalari kapatilmali
    diyeceksiz pk atiyoruz
    o zaman oradaki drop oranlari düşürülmeli çünkü cz charla kasilan bus pk dönüyor
    fakat bus piyasasini düşürenler adream ve base yeri kimse yok
    Bus piyasasının düşmesini niye dert edindin ki? Düşsün de millet alsın uygun fiyata size ne oluyor anlamıyorum. Adam kasıyor, parasını çıkarıyor, ben de ucuza alıyorum burada sorun nedir? Sen de git sen de kas arkadaşım.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Cz büyük oyuncu bulunmuyor birde andream var

Benim zamanım yok 83 kasamam diyorlar oynama o zaman.

Junior Member
    Ardream neden kapatılsınki oranında kitlesi var? onlar cz kapatılsın dese tepkin ne olur onu bi düşün önce sen. Şuan ARES DİEZ GORDİON bu swlerin aşırı şekilde birleşmeye ihtiyacı var. ADREAM BASE çok çok canlanır eminim buna.