Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry Raporlama Hakkında

@GamesDepot , @SkCLucky , @ScORp_LiON , @Death_Stroke , @BuD4Ne , @IBlackWicked , @Perastis , @Pochette , @AlonsoPedroLopez , @Eryudes

Arkadaş efsane bir macro kullanıyor 3 kişi 1 slotu alamadık dedim ben videonu cekip atayım macro hapis sebebi diye
    bu sefer pmden küfür etmeye başladı lütfen gereken yapılsın
    Last edited by GamesDepot; 07-25-2019 at 10:40 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Şikayet konularınızı Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Herkese açık forumun genel bölümlerinde bu tarz konu açmak yasaktır.

Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına,

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat etmelisiniz. Print Screen ile ekran görüntüsü çekilmemelidir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapılmamalıdır. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. Ortada bir kışkırtma da olabilir. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Bu nedenle lütfen raporlama kuralları neyse uyup ona göre CR'ye konuların açılması gerekmektedir.

Ek olarak, küfürlü konuşanların artık hesabı kapatılmıyor. Oyun içi sessizlik cezası veriliyor ve her suç işlediğinde süresi katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanmaktadır.

Makro bildirimleri için videolu kanıtı sunmanız gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Şikayet konularınızı Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Herkese açık forumun genel bölümlerinde bu tarz konu açmak yasaktır.

Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına,

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat etmelisiniz. Print Screen ile ekran görüntüsü çekilmemelidir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapılmamalıdır. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. Ortada bir kışkırtma da olabilir. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Bu nedenle lütfen raporlama kuralları neyse uyup ona göre CR'ye konuların açılması gerekmektedir.

Ek olarak, küfürlü konuşanların artık hesabı kapatılmıyor. Oyun içi sessizlik cezası veriliyor ve her suç işlediğinde süresi katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanmaktadır.

Makro bildirimleri için videolu kanıtı sunmanız gerekmektedir.

Ortada bir kışkırtma da olabilir mi ? Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz adam MACRO açıp kışkırtıyor zaten insanları gelmiş birde sen kışkırtma olabilir mi diyorsun ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HakoFarm955 View Post
    Ortada bir kışkırtma da olabilir mi ? Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz adam MACRO açıp kışkırtıyor zaten insanları gelmiş birde sen kışkırtma olabilir mi diyorsun ?
    Konuyu açan kullanıcı siz misiniz?

Junior Member
    Hayır ben değilim şuan sirius2 camp 2 uruk hai slotundaki macro 3 slot donen arkadasla ugrasıyorum bakayım dedim buralara bu yorumu gördüm bir girip sunucuya bakarsanız çok memnun olurum...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HakoFarm955 View Post
    Hayır ben değilim şuan sirius2 camp 2 uruk hai slotundaki macro 3 slot donen arkadasla ugrasıyorum bakayım dedim buralara bu yorumu gördüm bir girip sunucuya bakarsanız çok memnun olurum...
    Moderator arkadaşımız genel bölüme açılan konudaki kanıta göre bilgilendirme yapmış. Yani, konuda üst konuşma geçmişi olmayan 2 adet küfürlü ekran görüntüsü vardı o duruma istinaden bilgi verilmiş.

Junior Member
    Tamam genel bilgilendirme yapmış benimde gözüme çarptı. Bu macro kullanan arkadaş hiç mi insanları kışkırtmıyor kardeşim biz sürekli video çekip atmak zorunda mıyız ? Sirius 2 camp 2uruk hai slotundaki x girin şu adama bir bakın adam utanmadan birde uruk hai bossunu çekip bizi yatırmaya çalışıyor illa pc başında olmamız mı gerek genie alıp ? Ben bu genieyi alıp 3 5 birşey kasmak için koyduğum slotta adam genie + macro ile kasıyor kimse buna birşey yapmıyor mu ? Mob ölüyor elimiz kalkmadan o mobda ölüyor böyle saçma birşey mi var ? Bana bunu açıklayın lütfen!!
    Last edited by GamesDepot; 08-01-2019 at 03:00 AM.