Page 29 of 42 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 414
    Senior Member
    Yok koreko yok bilmem ne ,biz yerden kalkmıyoruz.Buna bi çare getirin.Bu nedir? Unutulacak mı öylece ? Czde eksi npye düştük.
    Yok kurian süper karakter,yok şöyle ,yok böyle..
    Yahu bu kadar süperse neden rankingde hep asas,warrior,priest var ?
    Ya şu anki rezilliğimizi inanın anlatacak kelime yok.
    Yaşayan bilir,dışardan ahkam kesmesi kolay.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by mirkocrocop View Post
    Yok koreko yok bilmem ne ,biz yerden kalkmıyoruz.Buna bi çare getirin.Bu nedir? Unutulacak mı öylece ? Czde eksi npye düştük.
    karakter ucube ve hiçbir mekaniği yok bu yüzden az oyuncusu var.

Senior Member
    O zaman ben de sana sorayım. Madem kurian bu kadar güçsüz neden kurian oynuyorsun? Bak bu sorunun cevabı senin sorduğun sorunun cevabıyla aynı.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum; KoreKo da olmayan bir yeniliği, bir itemi vs.. Usko'ya getirmek mümkün müdür? Yoksa yazılımcıların hepsi KoreKo'da oldugu icin elimiz mahkûm copy/paste yapmak zorunda mıyız? Gercekten bilmedigim icin soruyorum. Bilen birileri aydınlatırsa cok sevinirim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    +1

Kitlemenin şansa bağlanmasından sonra mecburen H açık oynuyorum.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    karakter ucube ve hiçbir mekaniği yok bu yüzden az oyuncusu var.
    Tipine göre karakter seçmelik bir oyun değil ki bu. Hadi yine de seçtin diyelim, sizin sınıfınızın özelliklerini elinden alsalar kara kaşına kara gözüne bakarak "olsun en azından tipi müthiş" mi dersiniz? Mekaniği mi yok mekaniği hakkında fikriniz mi yok? Bu konuda kurian kötüleyenlerin kurian hakkında tek bilgisi "kitliyor+kırıyor"dan ibaret.

Quote Originally Posted by lRunnerr View Post
    O zaman ben de sana sorayım. Madem kurian bu kadar güçsüz neden kurian oynuyorsun? Bak bu sorunun cevabı senin sorduğun sorunun cevabıyla aynı.
    Hepimiz warrior mu oynayalım? Ne tür strateji izlemek istiyorsan ya da becerin hangisine hitap ediyorsa gücüne -neredeyse- bakmadan ona göre oynarsın. Ben sabit bir strateji gütmemek, tek düze oynamamak, çok yönlü oynayabilmek için zehir kurian oynuyorum mesela. He tabii yapımcı ayakta kalmamıza izin verirse.

Az oynanma nedeni tamamen birçok dezavantajı ötürü. Bazı kişiler bu dezavantajlara rağmen neden kurian oynuyor? Çünkü o sınıfın becerilerinden zevk alıyor ve bir gün eksikleri giderilir umuduyla da devam ediyor ancak tam tersi oluyor...

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    gayet güzel güncelleme olmuş imkiranın yayınlarını izlerseniz 7 chitin set old takı set 7 murky 7 hanguk 7 raptorlu charla vs atıyordu.
    Last edited by GamesDepot; 08-03-2019 at 02:06 AM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post
    gayet güzel güncelleme olmuş imkiranın yayınlarını izlerseniz 7 chitin set old takı set 7 murky 7 hanguk 7 raptor ile charla vs atıyordu.
    Link alabilir miyim hemen bakayım koşullarına.

Gerçekler öyle olsa bu nerf diğer oyuncuların isyanı ve yayıncının bunu yapımcıya iletmesi ile olurdu ancak durum öyle değil.
    Last edited by GamesDepot; 08-03-2019 at 02:06 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    +1

Hepimiz warrior mu oynayalım? Ne tür strateji izlemek istiyorsan ya da becerin hangisine hitap ediyorsa gücüne -neredeyse- bakmadan ona göre oynarsın. Ben sabit bir strateji gütmemek, tek düze oynamamak, çok yönlü oynayabilmek için zehir kurian oynuyorum mesela. He tabii yapımcı ayakta kalmamıza izin verirse.

Az oynanma nedeni tamamen birçok dezavantajı ötürü. Bazı kişiler bu dezavantajlara rağmen neden kurian oynuyor? Çünkü o sınıfın becerilerinden zevk alıyor ve bir gün eksikleri giderilir umuduyla da devam ediyor ancak tam tersi oluyor...
    Ben de onu anlatmaya çalışıyorum. Bir karakterin az oynanmasıyla gücünü oranlayamazsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Al_Hazred View Post
    Arkadaşlar tamamen merakımdan soruyorum; KoreKo da olmayan bir yeniliği, bir itemi vs.. Usko'ya getirmek mümkün müdür? Yoksa yazılımcıların hepsi KoreKo'da oldugu icin elimiz mahkûm copy/paste yapmak zorunda mıyız? Gercekten bilmedigim icin soruyorum. Bilen birileri aydınlatırsa cok sevinirim.
    Korekoda olmayıp bizde olan tek şey undy SC ile red pot idi o da kaldırıldı . Şu an mevcut düzende bizde olan herşey KOREKO da var ama KOREKO da olan herşey bizde yok . Mesela 1. Veya 2. Mehmet weaponlar . Mesela civciv sistemi . Mesela madalyon sistemi . Skill bazında düşünürsen warrior berserker alan skili farklı idi o da KOREKO ile aynı oldu . Yani KOREKO da olan herşey denenip bize entegre ediliyor . Er ya da geç biz onlar aynı oluyoruz

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Link alabilir miyim hemen bakayım koşullarına.

Gerçekler öyle olsa bu nerf diğer oyuncuların isyanı ve yayıncının bunu yapımcıya iletmesi ile olurdu ancak durum öyle değil.
    7 chitin 7 silahları fazla bile söylemişim moonlight khanjarlı asasa karşı çırıl çıplak maullarla kesen bir jobdan bahsediyoruz yediği damagelere bak ben 7 rons setli magemle tek yiyorum fakat adam çırılçıplak vs bile atabiliyor buyur link :

https://www.twitch.tv/iimkira/clip/R...=all&sort=time