Page 28 of 42 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 414
    Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Kardeşim kurian oyuncusuyum bizzat benim, her kitlediğim ölmüyor öyle şey mi olur? Kitleme 2 saniye sürüyor ve 4 smash vuruluyor, kitleme bitince 1 kez 4 smashın hasarı geçiyor rakibe, yani nasıl tepki şansı olmuyor nereden bu bilgi?? Kitleme zehir kurianlar için sadece smashları vurmak için avantaj veya kendine atak yapanı durdurabilmek için, TS bozulmadan daha fazla ayakta kalabilmesi için sigorta. Ölümcül yetenek kitleme değil, ölümcül yetenek kırma.

TS iyileştirilse kırmalı kurianlar çok vurabildiği gibi artık az yer yani daha güçlü olur, karşı sınıflar için daha kötü. Bakın karşıyı bile yine ben savunuyorum. İdeali; kitleme %100, kırmanın etkisini düşürme, TS cooldown kısaltma. Böyle hem kurianlar hem de karşı sınıflar için en ortası.

Bu güncelleme sonrası tüm kurianlar mecburen kırma yeteneğine geçtiğinde burada itiraz edenler pişman olacak.
    Kardeşim sen sadece 1v1 e göre konuşuyorsun. Sen kurian oynuyorsan biz de kurianlara karşı oynuyoruz. Tekrar söylüyorum 1v1 için konuşmuyorum kurianın yanında 2 tane daha adam oldumu veya 2 kurian beraber dolaştımı bir düşün bakalım rakip oyuncu 4 sn hareketsiz kalınca tepki şansı olacak mı olmayacak mı? %100 cc skili rakibe kurtulma şansı vermiyor.

Bu sana son yazımdır daha da anlamıyorsan yapacak bir şey yok çünkü. İyi akşamlar...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kurianı öldürdüler geçmiş olsun
    zaten ts si habire siliniyordu tek skilde
    şimdi kitlemede gitti
    en iyisi kurianları warior çevirin kurianları silin
    daha hayırlı olur

Junior Member
    1- TS dolma süresi kısaltılmalı dayanıklılığı artırılmalı
    2- Berserk dolma süresi kısaltılmalı
    3- Takılar tam defans ve özelliklerini karaktere yansıtmalı
    4- 83 skili herkeste olduğu gibi kurianda da olmalı
    5- Alan zehirler düzeltilmeli

Sayın yetkililer bu yazdıklarım bi nebze düzeltilmeli, hem gönlümüzü alırsınız hemde kurian oynama şeklini bir nebze olsa da kolaylık sağlamış olursunuz.
    Last edited by caqri4162; 07-30-2019 at 09:40 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by lRunnerr View Post
    Kardeşim sen sadece 1v1 e göre konuşuyorsun. Sen kurian oynuyorsan biz de kurianlara karşı oynuyoruz. Tekrar söylüyorum 1v1 için konuşmuyorum kurianın yanında 2 tane daha adam oldumu veya 2 kurian beraber dolaştımı bir düşün bakalım rakip oyuncu 4 sn hareketsiz kalınca tepki şansı olacak mı olmayacak mı? %100 cc skili rakibe kurtulma şansı vermiyor.

Bu sana son yazımdır daha da anlamıyorsan yapacak bir şey yok çünkü. İyi akşamlar...
    Kardeşim de zehir kurian oyuncusu, oldukça birlikte oynuyoruz totalde 4 saniye kitlesek bile gayet de kurtuluyorlar ve elbette kurtulacaklar her kitlediğimizi kesme imkanı olsa saçma olur. Bu ister 2vs1-2-3... olsun isterse parti kapışmaları. Ama bu güncelleme ile ikimiz de kırma+atak olsak kurtulma şansları daha az, şimdi kitlemeye itiraz ederken tekrar tekrar değerlendirin.

Kurtulabilmek için önemli olan kurianı bilmek, bilmeyen ölür. Sadece kuriana karşı oynamak ya da 1-2 çeşit video izlemek kurian öğrenmek için yeterli değildir. Zaten bu yüzden argümanlarınız gerçekleri yansıtmıyor.
    Last edited by FFferik16; 07-30-2019 at 09:49 PM.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Herkes cz de kıtle kır mantıgıyla bakmıs olaya peki ardream ve basede kurıan ne ıse yarayacak atak skılı yok zehir oynasa adamı kıtleme fail verdımı stamına 2 zehir vuracak ne oldu karakter cop bi malıce ıle 1 spike 1 truhst gitti

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    madem koreko da ki özellikler geliyor neden usko oynuyoruz hep birlikte koreko ya geçelim
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Sw ler birlesmesin diyordun ne oldu oyunu mu bıraktin

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bakıyom da beni yakından takip ediyorsun

Junior Member
    Aynen koreko oyunun orjinali ise onu oynayalım neden uskoyu oynuyoruz ? Zaten oyuna yabancı değiliz korece bilmeye de gerek yok.

Nickname
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    nttgame yönetimide koreko da etkinliklerin aynısını yapıyor extra bir güncelleme gelmiyor sadece usko korekonun gerisinden geliyor neyin ne zaman olacağı belli bazı şeyler için ntt game yönetiminden haber alınması gerekmiyor koreko yu takip etsek yeterli