Page 12 of 42 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 414
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Görüntüyle ilgili yazdıklarının hiçbirisinin oynanışa etkisi yok ki, bunları bilerek açıyorsun ayrıca.

Kurian dediğin class +8 maulla bile itemli asası kesebilen bir class, şaka mı yapıyorsunuz. Gören de aşırı ezik sanacak. Oyundaki en güçlü karakter kuriandır kim ne derse desin ki hiçbir classın skillerinin %100 tutması gibi bir durum olmamalıdır. Ben mageyim, 30 da 2-3 tane lr atışım anca kitler. Benimkisi 3 te 2 bile tutsa kimseyi hareket ettirmem ki Kurianın oranı %100 dü. Saçmalıktan başka bir şey değildi anlayacağınız.

Bir de magelerin lure düzenlemesine "aglayın mageyer eheheh" diyenlerin umarım kurianları vardır da ağlıyorlardır
    Maulla adam almanın mantığı, zehir yeteneklerini silah dışında takı ve zırh bonuslarından da beslenmesidir. Aynı kişi hem maul takarken takı ve zırhlarına ezik şeyler taksın bakalım ne oluyor. Yani yok öyle "kurian itemsiz de keser" diye bir şey. Youtube'a kimsenin tek yediği anlardaki videoları derleyip koymayacağını unutmayın. Veya yayın açanların ne kadar iteme sahip olduğunu.

Diğer jobların kitleme yetenekleri ekstra işlevler ancak kurianda ana işlevlerden. Çünkü sürekli göğüs göğüse çarpışabilecek bir job değil. Zehir kurianın TS bozulur, def kurian zaten atak yapamıyor, atak kurian da kullandığı itemlerin değerlerini alamıyor. Yani kurian bu yeteneğin garantisi sayesinde var olabilir.

Mage lure güncellemesine şahsen hiçbir çıkarım olmamasına rağmen olumsuz yorumumu belirtmiştim. Haksızlıklar ve saçmalıklar herkesin başına gelebilir, bu yüzden çıkara göre değil tarafsızca değerlendirilmeli. Yoksa sayıca üstün olan tarafın memnuniyetini alıp "oyuncular öyle istiyor" derler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Maulla adam almanın mantığı, zehir yeteneklerini silah dışında takı ve zırh bonuslarından da beslenmesidir. Aynı kişi hem maul takarken takı ve zırhlarına ezik şeyler taksın bakalım ne oluyor. Yani yok öyle "kurian itemsiz de keser" diye bir şey. Youtube'a kimsenin tek yediği anlardaki videoları derleyip koymayacağını unutmayın. Veya yayın açanların ne kadar iteme sahip olduğunu.

Diğer jobların kitleme yetenekleri ekstra işlevler ancak kurianda ana işlevlerden. Çünkü sürekli göğüs göğüse çarpışabilecek bir job değil. Zehir kurianın TS bozulur, def kurian zaten atak yapamıyor, atak kurian da kullandığı itemlerin değerlerini alamıyor. Yani kurian bu yeteneğin garantisi sayesinde var olabilir.

Mage lure güncellemesine şahsen hiçbir çıkarım olmamasına rağmen olumsuz yorumumu belirtmiştim. Haksızlıklar ve saçmalıklar herkesin başına gelebilir, bu yüzden çıkara göre değil tarafsızca değerlendirilmeli. Yoksa sayıca üstün olan tarafın memnuniyetini alıp "oyuncular öyle istiyor" derler.
    Ağzına sağlık kardeşim katılıyorum sana

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    poruçtu karakterine şamar falan mı moruQ

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bu kadar eksiği, bugu, sorunu olan kurian/porutu sınıfı Knight Online gibi bi oyun için fazla prestij kaybı bana kalırsa. Kurian eksikleri bugları konusuna baktım, arkadaş oyunda bu kadar sorun yok. Dışardan bakan "aga bi sınıfta bile bu kadar sorun varsa oyun kim bilir ne durumdadır." diyebilir. Kurian komple kalksın. Kurianlar warriore çevirilsin daha iyi. Kurian yok, sorun yok kısacası.

Junior Member
    Kurian kadar dengesiz bir karakter olamaz bence bir an önce defans kırma özelliğinin şansida %50 ye inmesi lazım

kurianın tüm skillerini ne zaman çalışmayacak...

Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Görüntüyle ilgili yazdıklarının hiçbirisinin oynanışa etkisi yok ki, bunları bilerek açıyorsun ayrıca.

Kurian dediğin class +8 maulla bile itemli asası kesebilen bir class, şaka mı yapıyorsunuz. Gören de aşırı ezik sanacak. Oyundaki en güçlü karakter kuriandır kim ne derse desin ki hiçbir classın skillerinin %100 tutması gibi bir durum olmamalıdır. Ben mageyim, 30 da 2-3 tane lr atışım anca kitler. Benimkisi 3 te 2 bile tutsa kimseyi hareket ettirmem ki Kurianın oranı %100 dü. Saçmalıktan başka bir şey değildi anlayacağınız.

Bir de magelerin lure düzenlemesine "aglayın mageyer eheheh" diyenlerin umarım kurianları vardır da ağlıyorlardır
    maulla keser diyorsunda zehirin ilacı var asasta pride zehir cc alabiliyor. asasların ağladığı master 23 açtıkları için 48 cc lerini açamıyorlar.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    madem kurian bu kadar guclu karakterdi de neden +9 setli wariorlar yerine kurianlar yok cz de yada hangi aoc slotunda yada farm slotunda kurian gordunuz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    oyunun %1 i kurian olan kuriana oluyor anlamadım gitti

kimsenin SPIKE ına karışmadık bi kaç skilde öldük. wariorların mean leonard giyip 4k apye ulaşmaşıp 2k vurdumasına bişi demedik. oynayan oynar kesebilen keser. ya(pa)rası olanlar varmış ki başımıza bunlar geldi. olsun illede kurian illede kurian kastık bi kere vazmı geçelim...