Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad

Oyun eşyaları hk.

itemlerin sitelerde reel parayla satılmasını önlemek amacıyla mesela +7 raptoru 50m-60m-70m gibi belirli bir fiyatın altına trade edilememesi gibi bir sistem düşünülebilir mi

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Buna hiç gerek yok tek çözümü var bu TL İtem olayının sundirese 10 20 gblik barlar konulmalı takaslarda büyük sıkıntılar yaşıyor oyuncular adam 80 GB diyor mesala iteme Max tradede verebilecegin miktar 30 GB geriye 80 gbyi nasıl vereceksin GM arkadaşlar benden iyi biliyordur bu konulari bircokkezy söylenmiştir birdaha hatırlatma gereği duydum

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hala WOW sistemini destekliyorum.

İtemler her karakter için moblardan çıkacak ve trade edilmeyecek.

Sadece oyuna giriş paralı olacak bu kadar hereks mutlu mesut oynar ne farmcı kalır ne pazarcı.
    JustInTime

Senior Member
    siteler üzerinen TL satışının bitirilmesi demek, oyunun bitirilmesi demek sanırım. çünkü bu olay kanayan bir yara. Kesinlikle bu yaraya bir tedavi-çözüm bulunmuyor veya bulunmak istenmiyor. Trade ve karakter üzerinde taşınabilen nakit tutarının arttırılması bu olayı kökten çözecektir zaten. Ancak bir gelişme yok...

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Pazardaki item fiyatlarını isteyen istediği fiyattan koyduğu için böyle bir kısıtlama gelmesi zor gibi. Ayrıca daha önce de konusu açıldı tartışıldı. Sundries'e 10 gblik bir bar eklense kimse sitelerin komisyonuna mecbur kalmaz.

Senior Member
    Herhangi bir bar eklenecek olsa GB eklenirdi. Yıllardır GB bile yok sundurieslerde. Kaldı ki daha yüksek Barlar kesinlikle ekleneceğini sanmıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post

Sadece oyuna giriş paralı olacak bu kadar hereks mutlu mesut oynar ne farmcı kalır ne pazarcı.
    ne de user kalır , para zorunlu olduğu gibi (sanki her ay para yatırmak gerekmiyormuş gibi) oyun pay2play a döner ve user çok azalır. Ayrıca oyuncular premium vs eşyalarını oyundan çıkarabiliyor şu anki sistemde mesela ben öyle yapıyorum. Bir diğer sıkıntıda int priest ne kesip nereden trade edilemeyen item çıkaracak kendine?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    bu limit arttırılmıyacaksa ve sundures e bu drop konulmayacaksa bu fikir güzel değil mi ?ki bizim bilmediğimiz bir sebepler olabilir çünki hani dediklerinizde haklısınız lakin bu oyunu bir sürü kişi yönetimlerin iyi niyetlerini suistimal etmemiştir diyemiyeceğimiz bir oyun olduğu için gelmiyor olabilir sonuçta

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post

mgame kabul etmıyor bunu. ben konuyu acmıstım khenart da cevap vermişti. oyunun paralı olmasını her oyuncu istiyor. ama mgame kabul etmıyor

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    çözüm trade kapatmak giyilen item satılamayacak bu kadar basit tüm mevzu bitti gitti