Results 1 to 1 of 1
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Haksız yere hapis cezası ( Rosetta )

Bundan yaklaşık 2 ay önce oyuna geri dönüş yaptım lakin sunucu birleşmesi sonucu eski karakterlerimi bulamadım zaten pek bi elle tutulur eşya yoktu karakterlerde her neyse yeniden karakter kasmaya çalıştım bunu yaparken eskiden olduğu gibi yaygın olan koxp kullanmaya başvurdum ama yalnız kasılırken burayı kesin ve net yazayım zaten pvp sevmeyen biriyim herneyse yaklaşık bi kaç gün sonra hile kullandığım tespit edildi ve hesabım hapise düştü bende hile kullanımını bırakıp pişman bir şekilde hapisten çıktım artık ne hile nede koxp partiye girmek gibi bir aptallık peşindeyim . Lakin ne hikmetse geçen gün saat 17:45 civarı tamda hapisten çıkmak için aldığım kanatlar bitimine yakın tekrar hapise atıldım atılır atılmaz hemen yardımcı ekibe ulaşmaya çalıştım onlara ticket yazdım ama 1 gün sonra cevaplandı ben ticket da hiçbir hile kullanmadığımı ve bu hapis cezasını hak edecek hiçbir davranış içinde bulunmadığımı bildirdim ama ekip sanki hiç okumamış gibi bana hapisten nasıl çıkılacağını madde madde yazarak benimle alay etti .
    sonra tekrardan bi ticket daha attım bunun yanlış bir anlaşılma olduğunu ve karakterimini illegal hiçbir işe bulaşmadığını ne hikmetse hapise atıldıktan 1 ay sonra tekrar hapise gönderildiğimi bunun bir dolandırıcılık olduğunu yazdım
    Bana cevap olarak yine dalga geçer vari olarak ekibin bu yaptırım ile alakalı hiçbir delil ve kanıt sunma zorunluluğıu olmadığını soylediler
    Yani uzun lafın kısası ne benim dediklerimi takıyorlar nede kanıt sunabiliyorlar ben protesto ediyorum bu durumu kendilerinede yazdım 3. bi ticket atmak istemiyorum artık lanet olsun bu oyunun saçma sapan sistemine bilerek ve bilinçli olarak insanları periyodik olarak cash çekmeye zorluyorlar ben bu yanlış düzeltilmedikçe ve bana elle tutulur kanıtlar ile illegal bir davranış içinde olduğum kanıtlanmadıkça oyuna geri dönüp cash çekmeyi düşünmüyorum şimdiden yardımı dokunacak ve beni bu kısır döngüden kurtarabilecek bilgili insanlara teşekkür ederim
    Not : Hile kullandığım için pişman olmasam hapisten çıkmazdım ...
    Last edited by halleyhal321; 07-24-2019 at 07:40 PM.