Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

NttGame Sunduğu Hizmeti Bug Olarak Algılayıp Oyundan Uzaklaştırıyor.!

Merhaba, 23.07.2019 Tarihinde BDW Bug(Abose) CR- 3 Day sebebiyle oyundan ve oyun içi diğer kullanım haklarımdan uzaklaştırıldım. Sebebini de gayet iyi biliyorum. 80 LwL Human Kurian karakterim bulunmakta. Ve bu Karakter' e Rush - Ve ismini şuan telafuz edemediğim 70skill' i attack Yanına çekme skill ini NttGame KnightOnline Kurian Skill Kullanım Hakları Doğrultusunda Kullanım serbestliği ve hakkı olarak oyunculara sunmaktadır. Ben herhangi bir bug, oyun akışını engelleyen veya adil olmayan program kullanımı yapmadım. Sizin bana karakterime tanımış olduğunuz skill' i kullanarak bdw' de karşı ırk' ın town bölgesinin altındayken skill i kullanarak ırk' ın yanına ışınlanarak fightta bulundum. Bunu engellemek sizin göreviniz.! Beni engellemekse görevinizi kötüye kullanıp elimde bulunan kullanım hakkını benden almaktır. İşinizi bilmiyorsanız öğrenin.! Dandik bir oyun için mahkemelik olmayalım.!!!! , Verdiğiniz rahatsızlık ve oyun erişimi engelinin bir an önce açılıp telafi edilmesini bekliyorum. Beni bu konuyla ilgili Oyun İçi Cash yükleyip daha sonra ekstra bir ücret ödeyerek C-R ye mesaj atmaya yönlendiremezsiniz.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ticket açarken hesabınızdan cash düşmüyor. Sadece Npoint bulunması yeterlidir.
    Forum üzerinden malesef hesap desteği verilmiyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.