Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

JR Girişte bug hatası alıyorum iki gündür

Hiç bir yerde sorun yaşamıyorum bdw olsun oyuna giriş olsun jr girdiğimde neden hata veriyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu şans işi. her akşam belli bir kısım bu hatayı yiyip oyundan düşüyor. şans sana 2 defa arka arkaya vurmuş

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Size Aşşadaki Link Yardimci olacaktir.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%C3%BCm%C3%BC)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle işletim sisteminin güncelleştirme kısmı kapalıysa açık duruma getirin ve son güncellemeleri yapınız. Bununla birlikte oyunu tamamen siliniz ve en son sürüm client setup indirerek yeni bir kurulum yapınız. Ayrıca bilgisayarınızdaki donanımların güncellemelerini de kontrol ediniz. Ekran kartlarının resmi linklerini gönderiyorum.

Nvidia :
    http://www.nvidia.com.tr/drivers

Ati:
    http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Isletim sistemi veya driver guncellemesi falan hikaye. Bos oneriler. Altarda da zamaninda vardi herkeste kendi kendine duzeldi. 8 kisilik ekibimde hic kimse ne driver nede isletim sistemi guncelledi nede bir sey yapti. Kendi kendine duzelmesini beklemekten baska yolu yok

Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Aynı hatayı bugün bende aldım 2 hafta önce pcyi formatladım ne alakası var yok sil yok driverları yükle boş bu anlattığın pcye format atmadan önce hiç almadıgım hatayı aldım şimdi hani formatlıyınca oyuna silince driverları yükleyince vermiyordu çözüm üretin DCde çok veriyo bu aralar

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bugünkü JR'de 2 kişi kaldık, çöp oldu. Tam da yakın zamanda burada ve Discord'ta arkadaşların anlattığı gibi art arda hata alıp DC oldular.

Giren kişiler yıllardır JR giren kişiler, ne oldu da birden bu hata alınmaya başlandı diye düşünülse mi artık? Çok da kişisel bir problem gibi durmuyor da.

Son patchten sonra bende olmaya başladı. Bazen partide birbirmizi görmüyoruz ve ardından bug report alıp tek tek dc oluyoruz. Bazen girdiği anda direk bug report veriyor. Bizlik bir şey olmadığı belli. Hala, sil tekrar yükle yok efendim güncelleme yap diyerek sanki bizde bir sorun varmış havası yaratılıyor. Telafi edilmesini geçtim artık bu sorun için bir şeyler yapılsa diyorum?

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    bendede 2 defa oldu bugun yarında olacakmı bakalım suanda bugdayım kımse gorunmuor cz de adamlarda cıkdı buda mı driverdan ?