Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

blocked by gm command and soyulma

Gm arkadaşlardan destek istiyorum sirus serveri isim BySQUUUUUUU
    1 Gün öncesinde charim soyuldu çok item yokdu ama gitti yani
    ertesi gün akşam jr yakın saaatlerde dc yedim
    ve bu banı yemişim kaç gün olduğunu nedne yeidgimi yazarmisiniz
    haksız lık olduğunu düşünüyorum ben çalışıyorum hergün ve daha akşam
    jrerine giriyorum ki ne farm yapıyorum ne pazar sadece jr ve
    bilgisayarımda kxp yok nedne yedim ben lütfen bilgilendirin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forumda hesap desteği verilmemektedir. Müşteri hizmetlerine bilet atarak destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Alttan ismini gördüm sevindiğim tek ağlama kxper ağlaması

Junior Member
    kardeşim umarım haksızlığa uğrarsın sana duam bu olacak hayırlı günler ben sirus a başlarken 700 800 tl basdim yaklaşık ve kxp kullanacak kadar salak deilim anliyomusun sadece akşam jr sine giren adma nedne kxp kullansın farm içinmi ben öğrenciyim sadece jr girip internet paramı çıkarıyorum 1 gün öncesinde charim soyuluyor diorum ki hak etmişim herhalde diorum şimdi ban yiyorum sen diyorsunki kxper ağlaması yöneticiler baksın kaç kez ticket attım koxper videosu alıp
    ben daha kxperleri başlatmaya çalışdım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by burak206 View Post
    kardeşim umarım haksızlığa uğrarsın sana duam bu olacak hayırlı günler ben sirus a başlarken 700 800 tl basdim yaklaşık ve kxp kullanacak kadar salak deilim anliyomusun sadece akşam jr sine giren adma nedne kxp kullansın farm içinmi ben öğrenciyim sadece jr girip internet paramı çıkarıyorum 1 gün öncesinde charim soyuluyor diorum ki hak etmişim herhalde diorum şimdi ban yiyorum sen diyorsunki kxper ağlaması yöneticiler baksın kaç kez ticket attım koxper videosu alıp
    ben daha kxperleri başlatmaya çalışdım
    Sadece akşam jr sine girip internet parasını çıkarıyorsun ama başta 800 lira basmışsın. Hmmmmm ben ikna oldum arkadaşlar Ağla kozper