Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

jr de afk kalan kullanıcılar için !!!

bu olay iyice bamya tadi vermeye başladı . ben atack kesip cr için video almaya mı ugraşıyım yoksa zamanımı moblaramı kullanayım . bunun bir çözümü olmalı . mesela belli bir süre içeride haraketsiz kalan hesap otomatik dışarı atılabilir . bunun gibi çözümler düşünülmeli ve ivedilikle uygulanmalı .

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    az önce adam a.f.k kaldı, deva gittik karşı ırk gelince 2 pri çıktı direk. kalanlarla devaya ks ye gittik, a.f.k kalan arkadaşda geldi son hp de esc çekti. bu aynı klandan adamların yaptığı ilk değil. sanki karşı ırk kazansın diye uğraşıyorlar. daha önce aynı adamlara gb çaldırdım. şans eseri onların klan partysine düştüm deva kestik biri beni towna çekti diğerleri gb yi aldı, video açık olmayınca yalan oldu tabi gb.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    BDW'de afk kalanları, towndan inmeyenleri bdw'den atsın diye düzenleme yaptılar, şimdi her öleni bdw'den atıyor nerdeyse. Bozuldu gitti bdw. JR için de aynısı olursa yarardan çok zarar olur. O da tamamen bozulur. Zaten yeni serverlerde çoğu jr sıkıntılı :F

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    valla kardesim ben samimi olduklarına inanmıyorum artık

Senior Member
    ben sadece bir öneri olarak yazdım onu. oturup kafa yorunca illaki çözüm bulunur . istensin yeter ki !

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    bu olay iyice bamya tadi vermeye başladı . ben atack kesip cr için video almaya mı ugraşıyım yoksa zamanımı moblaramı kullanayım . bunun bir çözümü olmalı . mesela belli bir süre içeride haraketsiz kalan hesap otomatik dışarı atılabilir . bunun gibi çözümler düşünülmeli ve ivedilikle uygulanmalı .
    Her odada 20 30 saniyelik video yeterli sonuçta 3 günlük ban yiyorlar bir daha yaparsa bu 7+15+30 gün diye gidiyor bildigim kadari ile.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Crye video atmaktan başka çareniz yok maalesef yada hiç jr ye girmeyeceksin sinirleniyorsanız bu gibi durumlarda.

Senior Member
    metin Allah aşkına samsunun kumlarına göm kafanı . yararın yok hiç bir şeye . uzaklaş burdan seri

Member Erdberg1030's Avatar
    Nickname
    Piva
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Supreme
    Race
    El-Morad
    Sistem basit aslinda, 5 dakika boyunca yerinden hareket etmeyenleri sistem otomatik olarak atacak. JR'ye giremeyenler Draki'de ki gibi sıraya girecek. Inaktif birisi varsa atilacak yada alt f4 çeken birisi onun yerini sırada ki insanlar dolduracak. Yapılması zor bir sistem değil, mgame yöneticilerinin bu işlere istekli olması önemli.
    Dostluğun hakim olduğu daha güzel Knight'lı günlere.