Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Bir jr daha yalan oldu.

Dün akşamda başıma geldi bunun için telafi yada çözüm gelsin.
    Çözümü duyursunu oyun içi not olarak yazın.
    Jr zaten pk yı bölüyor iyice sıktı bu durum.
    https://www.youtube.com/watch?v=8fC3...ature=youtu.be

Son güncellemeden sonra oldu ne olduysa. Biz oyundan soğuyalım diye mi yapıyorlar anlamadım. Bunun bir telafisi olmalı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Keşke biraz yürüseydin. Eğer yürümüş olsaydın sen de bug hatası verip oyundan atılacaktın o zaman videon daha kapsamlı bir kanıt videosu olurdu OYUNDAN KAYNAKLI HATA için. Bu konuyu hala 1 2 kişinin yaşadığı güncelleme eksikliğinden oluşan bir hata olarak söyleyip insanlara bunu dikte etmeye çalışıyorlar. Yazık...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sanırım bu bug olayı çok kişi girdiğinde oluyor. Eskiden Vegada da olurdu, rahat 2-3 aydır 1 kere bile yaşamadım. Şuan süper vega, iyi iteledik gb cileri ahaha

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    açıkçası ben sana üzülmedim. eğer o kadar jrye girip oyunu önemsiyorsan item alırdın. elindeki totemic spear gibi ucuz itemlerle jrye girmezdin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Keşke biraz yürüseydin. Eğer yürümüş olsaydın sen de bug hatası verip oyundan atılacaktın o zaman videon daha kapsamlı bir kanıt videosu olurdu OYUNDAN KAYNAKLI HATA için. Bu konuyu hala 1 2 kişinin yaşadığı güncelleme eksikliğinden oluşan bir hata olarak söyleyip insanlara bunu dikte etmeye çalışıyorlar. Yazık...
    Yürüdüm karşı tarafta da kimse yoktu devaya gittim Jr bitmesini bekledim. Video çekimini kapattıktan sonra yürüdüm.

Senior Member
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    açıkçası ben sana üzülmedim. eğer o kadar jrye girip oyunu önemsiyorsan item alırdın. elindeki totemic spear gibi ucuz itemlerle jrye girmezdin.
    Kurian/porutu nasıl oynanır onu öğren sonra tekrar yorum yaparsın.
    Totemic değil görev itemi olan tek el spear bar elimde 103 AP yanında da 8 maul var. Ne işe yarıyorlar neden kullanılıyor bunlar bir araştır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    Dostum Kurian'da atağı neredeyse hiç değiştirmiyor eldeki alet. Zaten moba da vuramıyor bu çar, pk kalırsa belki bi işe yarar yoksa çöp.