Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 57
    Junior Member
    Çoğu ftden bahsetmiş ama eslantta exp kasma olayına fazla girilmemiş. Eslantta magelerle titan kesebilmemiz için slotun içine girmemiz gerekiyor. Slotun yakınına kurunca genieleri aynı titanın 8 kere respawn olduğuna şahit oldum. Mageler için exp kasma olayı da çok sıkıntılı oldu umarım düzeltilir.

yahu en baştan beri yazıyorum lure olayı sadece bahçede farm yapan bir kac tlci klan ve yine tl basıp pk atamayan bir kactane kodaman için yapılmış güncelleme gidin bakın işte altarda adamlar sc basmışş fll 2 fll 3ler quest kesenleri kovalıyolar görevin eslanttan czye alınmasının sebebi bu respawn süresinin 5 dkya çıkarılmasının sebebi bu borissadormundun sabıkalı magesi Panteraaa tam 3 gün boyunca altar 2 de czde stone golemin questini sakladı sırf bahçeden ego kaçırıp sakladılar diye anlayın işte daha ne diyim size exp kaybı yaşıyolarmış pasifize et ne kadar mobb varsa eslantta bak bakayım kimse ölecekmi insanların kacıcıncı konu açışı ve verdikleri tek cvp bu haftaki bakımla beraber lure mesafesi artılrdı külliyen yalan utcde kanser olduk f.t de sheltanı kesemedik hangi mesafeden bahsediyorsun draki kulesinde sıkıldım çıktım habire yerinde respwn olmasından güncellemeyi başa alıp mobları pasifize etmek ne kadar zor olabilirki

Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyRuLez View Post
    Çoğu ftden bahsetmiş ama eslantta exp kasma olayına fazla girilmemiş. Eslantta magelerle titan kesebilmemiz için slotun içine girmemiz gerekiyor. Slotun yakınına kurunca genieleri aynı titanın 8 kere respawn olduğuna şahit oldum. Mageler için exp kasma olayı da çok sıkıntılı oldu umarım düzeltilir.
    hacım bunu gelip burda söylemeniz gerekiyor ben gözlemlerimde gördüklerimi söyledim. demekki lr vurulunca sıkıntı varmış acilen bu güncellemenin geri alınması gerek.

eğerki zaten dediğin gibi 8 kere respwan oluyorsa titan ve sen genie verip oyun oynayıp exp kasıyorsan buna ntt zaten bir işlem yapmalı demekki lrde sıkıntı var şuan lr olan ft jr utc etkinlikleri suistimal ediliyor. buna birde exp ptlerde titanda vs olduğu eklenirse gelde lr ol. veya lr magelerle oyna. olan lr magelerde trollugune takılılıyorlar

Senior Member
    Sorun hala devam ediyor bir gm arkadaşın el atmasını istiyoruz lütfen. İyi çalışmalar.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    aha lr mage kaldırılıyor. )
    şakası bir yana şu saçma lure yamasını kaldırın.
    kaç zaman oldu ayıptır ya.

Senior Member
    Valla usta luring bence geri gelmesin. Bu şekilde oynamaya alışacağız mecbur. Oyunun belli günlerinde belli saatlerdeki eventlerde biraz gecikmeli olarak bittiğinden dolayı. Saatlerce hatta günlerce mob çekilmesini istiyorsunuz.

Ben karakterimi uyurken genie ile farma, exp e bırakan biriyim kesinlikle dediklerinize katılmıyorum.
    2 Dakika ft geç bitsin ne olur? Görev itemleriyle bile 40kişi FT bitiriyoruz biz. Kendinizi geliştirmelisiniz, kolay MAVİ veya YEŞİL kutu yok.
    Gecelerde uykusuz kalıyordum sırf mob çekiyorlar diye sinir stres sahibi olmuştum işe uykusuz gittiğim günlerim oldu. Sırf mob çekenler yüzünden evdekilere sinirli çıkışmalarım oldu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    Valla usta luring bence geri gelmesin. Bu şekilde oynamaya alışacağız mecbur. Oyunun belli günlerinde belli saatlerdeki eventlerde biraz gecikmeli olarak bittiğinden dolayı. Saatlerce hatta günlerce mob çekilmesini istiyorsunuz.

Ben karakterimi uyurken genie ile farma, exp e bırakan biriyim kesinlikle dediklerinize katılmıyorum.
    2 Dakika ft geç bitsin ne olur? Görev itemleriyle bile 40kişi FT bitiriyoruz biz. Kendinizi geliştirmelisiniz, kolay MAVİ veya YEŞİL kutu yok.
    Gecelerde uykusuz kalıyordum sırf mob çekiyorlar diye sinir stres sahibi olmuştum işe uykusuz gittiğim günlerim oldu. Sırf mob çekenler yüzünden evdekilere sinirli çıkışmalarım oldu.
    kardeş sen rüya görüyorsun yada trolsün galiba? zaten centur 20 kişi öldürüyor ftde nasıl bir 40 kişiymiş görev itemleriyle ft bitiren komiksin. burda mesele ftyi bitirmek değil mesele shaitanın vrnin veya skorpion kingin defalarca geri kaçması anladın? böyle bir saçmalık hiç bir oynda yoktur. kesiyoruz geri kaçıyor sıfırlanıyor orası etkinlik alanı. orda canavarı kesicez biticek yan slota çekmicez vryi geri kaçmasının mantığı yok

Senior Member
    sorun devam ediyor

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Artık bu iş sınırını aştı kaldırmaları gerek!

Banned
    Infractions
    0/2 (18)
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post

Problemin çözümü luring engellemek değil yaratıkların agresifliğini kaldırmak.