Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57
    Senior Member
    Bakalım bu gün kaç kere respawn olacak, merakla bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Slyvanus1 View Post
    Bakalım bu gün kaç kere respawn olacak, merakla bekliyorum.
    bugun 3-4 kere oldu shaitan, shaitanı geçtim lan scorpion king nasıl respawn oluyor gelde çıldırma dfsdf evet dalmayan bir kesim var. ama dalan kesim çok rahat canını indiriyor ama geri kaçınca kesecek güç kalmıyor abi bunun düzeltilmesi acilen gerekli. zor birşey değil, ftdeki yaratıkların geri kaçması kapatılmalı. dark mareler bile geri kaçıyor

Senior Member
    UTC luresinden kimse bahsetmemiş. normalde 20dk da biten UTC, aptal lure yüzünden 40dk lara kadar uzuyor... Çözümlerinizi bekliyoruz..

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    UTC luresinden kimse bahsetmemiş. normalde 20dk da biten UTC, aptal lure yüzünden 40dk lara kadar uzuyor... Çözümlerinizi bekliyoruz..
    o kadar kötü mü durum? o zaman etkinlikteki bütün boslar düzenlenmeli. başta ft sonra jr sonra utc..

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    gm lere desenki pusta acık var bedava cash cekılıyor su oluyor bu oluyor hemen oyun kapatılır cozum aranır ama olusan hatadan sadece oynayan oyuncular etkılenıyorsa kımse umursamıyor konu ıkı gunluk ve 3 sayfa sıkayet olmus bır gm yada yetkılı gelıp tek kelıme etmemıs.

Senior Member
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    gm lere desenki pusta acık var bedava cash cekılıyor su oluyor bu oluyor hemen oyun kapatılır cozum aranır ama olusan hatadan sadece oynayan oyuncular etkılenıyorsa kımse umursamıyor konu ıkı gunluk ve 3 sayfa sıkayet olmus bır gm yada yetkılı gelıp tek kelıme etmemıs.
    ahhaha tespit gibi tespit gerçekten...

çözüm şart zevkle eventlere giremez olduk

Senior Member
    ft jr leri pek bilmiyorum ama, UTC artık zulüm olmaya başladı. Ölmekten yatalak olduk. Hayır ölelim sıkıntı değilde, harcadığımız güç, lure sayesinde boşa gidiyor. şu en baştaki robot mesela. sürekli yürümeye programlı. haritanın başından sonuna kadar gidiyor ve her seferinde canı başa sarıyor. UTC sonrası bifrost giremez olduk. Kesecek adam kalmıyor herkes UTC'de oldugundan dolayı

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    ft jr leri pek bilmiyorum ama, UTC artık zulüm olmaya başladı. Ölmekten yatalak olduk. Hayır ölelim sıkıntı değilde, harcadığımız güç, lure sayesinde boşa gidiyor. şu en baştaki robot mesela. sürekli yürümeye programlı. haritanın başından sonuna kadar gidiyor ve her seferinde canı başa sarıyor. UTC sonrası bifrost giremez olduk. Kesecek adam kalmıyor herkes UTC'de oldugundan dolayı
    Mesafe çok kısa yoksa bu mobların eski uerine dönmesi iyi . Eskiden 1-2-3 . Odada bütün moblar birikirdi son odaya geçmek eziyet olurdu şimdi de odalardaki bossları kesmek eziyet hele ki birisi lr vurduğunda iş tamamdır

Senior Member
    Sorun lr ise lr skiller kapatılsın düzelene kadar, sorun mesafeyse etkinlikteki canavarların mesafesi kaldırılmalı.