Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 57
    Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Sirius 1 de oldu değil mi . Baktım kesilmiyor direk town attım 7-8 kere geri döndü . Lr atıyorlar geri dönüyor az uzaklaşıyor geri dönüyor . Asıl dönme nedeni lr atılması eğer lr tutarsa 1 adım bile attıysa respawn oluyor
    aynen malesef sirius 1de oldu..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    İşin kötü tarafı anlatamıyosun da lr magelere. oynamayı bırak izleyen adam anlar lr yüzünden kaçtığını. Shouttan yazıyoruz, tek tek pm atıyoruz yok adamlar vurmaya devam ediyor.buradan da şu sonuç çıkıyor, ya algılama sorunları var ya da artniyet başka açıklaması olamaz.
    işin kötü yanı o değil. işin kötü yanı ntt ekibine anlatamıyorsun. anlatsanda sonuç yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    işin kötü yanı o değil. işin kötü yanı ntt ekibine anlatamıyorsun. anlatsanda sonuç yok.
    Ekibin bilgisi var yapımcıya iletildiği söylenmişti ama 1 ay oldu hala bir hareket göremedik. Üstüne bir de böyle kanser oyuncular olunca insan gerçekten oyundan soğuyor.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Belirli etkinlik alanları için çalışmalarımız devam ediyor, neticeye varıldığında elbette sizlerle paylaşıyor olacağız.
    Last edited by SkCLucky; 08-15-2019 at 12:51 PM.

kenarda afk oturacağınıza atak yapsanız wr de ölür shaitan da ölür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    Okuduğunu anlamayan, algılayamayan biri de burda işte.
    Last edited by Cefffff; 07-21-2019 at 05:31 PM.

Junior Member
    Oyun ekibinin artık bu soruna el atması gerekiyor. Çok zor bir işlem olduğunu sanmıyorum. Düzeldiği takdirde oyuncular ve oyun yapımcıları açısından win/win olacaktır. Ayrıca ft alanındaki 80 küsür insanın yarım saatlik emeği, birkaç kişinin ya da jobun elinde olmamalı zaten. Umarım yakın zamanda gereği yapılır ki rahata erelim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Deli gibi lr yiyor yaratıklar. Lr tutunca kaçma ihtimali epey yükseliyor. Çok defa denk geldim, lr yediğinde geri döndüğüne. Lr mageyim ne vuracaksam artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Deli gibi lr yiyor yaratıklar. Lr tutunca kaçma ihtimali epey yükseliyor. Çok defa denk geldim, lr yediğinde geri döndüğüne. Lr mageyim ne vuracaksam artık
    sorun lrde galiba. çünkü lr mageler vurunca hem jrde hem ftde vr yada shaitan hemen geri kaçıyor canı fulleniyor. küçük canavar olsa kesicez ama shaitan vr sıfırlanınca 6-7 kere nasıl keselim saçmalığa bakar mısınız? kaldı ki vr ve shaitanın geri kaçması saçma değil mi? bu canavarlar sonuçta oyuncu koşturacak? vr uzaktan nova atıp adam öldürecek, ftdeki dmler troller geri kaçıyor adamları koşturmak yerine

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    sorun lrde galiba. çünkü lr mageler vurunca hem jrde hem ftde vr yada shaitan hemen geri kaçıyor canı fulleniyor. küçük canavar olsa kesicez ama shaitan vr sıfırlanınca 6-7 kere nasıl keselim saçmalığa bakar mısınız? kaldı ki vr ve shaitanın geri kaçması saçma değil mi? bu canavarlar sonuçta oyuncu koşturacak? vr uzaktan nova atıp adam öldürecek, ftdeki dmler troller geri kaçıyor adamları koşturmak yerine
    Aynen LR de sorun, aslında gerçek sorun jr de mobların sıfırlanması da neyse En çok Bone ve Minatorda sıkıntı yaşatıyor ama.

Senior Member
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    Okuma yazman yok mu yoksa düşünme yetin mi yok . Yoksa okuduğunu beyninde şekillendirip algılayamıyor musun ? Sheitan kesilirken 6-7 kere respawn oldu diyoruz . Dalmadan 6-7 kere nasıl respawn olacak