Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Vega ve altar

Senior Member

Vega ve altar

Bu 2 serveri canlandırmak için bir planınız varmı yoksa gittiği yere kadar böylemi devam edecek.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    6 aylık servere birleştirme yapılırsa ko tarihine geçer bu karar

belliki altar ve vega birleşimi söz konusu olacak ama 1. senesi dolmadan beklemeyin bence

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    2.kanalda cz kapatılıp krowaz, dış krowaz, csw ve bf gelirse canlanır serverler merak etmeyin. Bu oyunda her şey biter egoist bitmez. Millet manesteki gibi krowaz basma/toplama yarışına girer. Maneste 2 parça warrior holy 9 basacağım diye eleman 2 araba parası harcadı. Videoları hala youtubede vardır. Altarda, vegada onların kat kat daha fazla egolusu, küçük dağları ben yarattım diye dolaşanı var.

Yeni farm alanları gelsin daha kalabalıklaşır yeni serverler merak etmeyin.

Senior Member
    Altar canavar gibi pk konusunda nasıl bir canlılık istediğini anlamadım dün en az 6 parti mage vardı sadece karusta diğer partileri saymıyorum bile , altar 2 cz de kapanınca adım atılamayacak.

Banned
    Şuan en büyük etkinlikler JR vv FT . Kro BF geldiğinde Diğer eski sw de oynayan oyuncuların çoğu haberi beklemek de sw değiştirmek için

Senior Member
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    Şuan en büyük etkinlikler JR vv FT . Kro BF geldiğinde Diğer eski sw de oynayan oyuncuların çoğu haberi beklemek de sw değiştirmek için
    Destandan yeni serverlere geçenler vega ve altardakileri kastediyorum geri destana dönüş yaptı şuan ne gelirse gelsin destanı tekrar bırakmak gibi bir hata yapmazlar ve destan bu 2 serverden daha canlı

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kaziman View Post
    Altar canavar gibi pk konusunda nasıl bir canlılık istediğini anlamadım dün en az 6 parti mage vardı sadece karusta diğer partileri saymıyorum bile , altar 2 cz de kapanınca adım atılamayacak.
    Bende pk atacak pusta yok itemde yok ben avere gezenim benim gibi çok kişi var arenada takılıp etkinliklere girip gem biriktirip kıran vs. Jr de 180 karus tıklıyo bumu canlılık

Banned
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Destandan yeni serverlere geçenler vega ve altardakileri kastediyorum geri destana dönüş yaptı şuan ne gelirse gelsin destanı tekrar bırakmak gibi bir hata yapmazlar ve destan bu 2 serverden daha canlı
    maradon sol pazardaki elit pazarcıların hepsi hala aynı itemleri satmaya çalışıyor 6 aydır kimsenin geldiği falanda yok...
    Dün gece CZ bowl da BF vakti charları makroya bırakıp felo % bekleyenleri gördük yayıncılar olmasa yedireceksiniz bizi

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Altar'ın birleşime ihtiyacı yok. 2deki czlerin kapatılması yeterli,

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    vega da warior birini oturtmuş ape ye genie açmış vega da durum bu en başta 3 tane server açılması mantıksızcaydı zaten yarın sirius da da mafyalar yüzünden oyunu brakıp çöp olmayacağını veya başka servera geçmeyeceklerini nereden bilicemde oraya başlıcam sürekli yeni char açıp da başlamaya herkesin kesesi müsait değil dahada önemlisi bukadar belirsizlikle bu oyun oynanılır mı ?neyse herşeyin sonunu düşünen kahraman olamaz