Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Eski Sunucularda Undy sc geri İSTİYORUZ yetkili biri bi göz atabilirmi

Undy sc nin power up stroden kaldırılması yeni açılan sunucular için isabetli bi hamle oldu lakin eski sunucular item olarak üst seviyede olduğu 2 k hp sc çok düşük kalıyor oyuncuların nerdeyse hepsi full item (aktif pk atanlar) bu sebeple 2 k hp sc tamamen işlevsiz durumda.
    Benim gibi bir çok oyuncu bu durumdan rahatsız olduğundan eminim eski sunucularda undy sc geri istiyoruz hiç olmadı belirli zamanlardaki etkinliklerle power up storeye not trade şeklinde eklenmesi bile bir çok oyuncuyu mutlu edicektir .ilerleyen zamanlarda bahsi geçen scrolun gelip gelmiyeceği hakkında yetkili birisi bi açıklama yapabilrmi ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Kesin bir dille geri gelmeyeceğini belirttiler.

Senior Member
    Ben de undy SC gelmesi taraftarıyım yok undy SC illa gelmeyecekse 3000-3500 HP SC çıkarılmalı çünkü eski serverlerde item seviyeleri aşırı yüksek olduğundan dolayı bütün joblar çok yüksek damage atıyor HP yetmiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Eski sunucuda oynayan biri olarak Undy Sc'nin tekrar gelmesini istemiyorum.

Banned
    UNDY sc nin neden kaldırıldığını bir araştırın sonra gelin burada konu açın bu ülkemin insanı hep böyle

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Eski sunucuda oynayan biri olarak Undy Sc'nin tekrar gelmesini istemiyorum.
    Gelmiyorsa bile 3000-3500 HP sc gelmeli

Senior Member
    o cc priestine soyle und atmayı ögrensin

Senior Member
    Damageler cok oldugu için hp yetersiz kaliyor solo oynayan oyuncular bufer sikintisi yaşiyor. Eski sw lerde olsa guzel olur cogu kisi birakti bu nedenden dolayi ve bufer yokki piyasada millet ne yapsin. Ayrica moderator gamesdepot sirius ta pk atiyorsun. Eski sw de 2k hp sc ile oynadigini görmedim (yayınlarda.)

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Rogue oynuyorum ilk başlarda ben de zorlandım 2k sc aldım ama bir süre sonra priestlerle oynamaya alışınca eksikliğini pek hissetmiyorsunuz. Çok zorlayan durumlarda basıyorum 2k sc'yi idare ediyorum. Sunucu Ares.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

çözüm çok basit warior ve asaslar atak dizilim yerine hp ve def odaklı item kullanabilir cc priestten und alabilirler.
    und sc varken full dex ,str takılarla kombin setle sadece belt ve pendant değiştirerek max hasar odaklı oynamak cok kolay oluyordu şu an cok daha dengeli ve oyunculuk isteyen bir duruma geldi.