Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Question GM Arkadaşların dikkatine lütfen

Sayın yönetici arkadaşlar daha önce aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere suçsuz yere yanlış ban atılma olayı olmuş.Bu benim bulabildiğim örnekten sadece biri.GM arkadaş konuya hassasiyet gösterip detaylı inceleme yaptığında ise ip çakışması denilen olayı görmüş ve hatayı telafi etmiş eline sağlık!!.Gm arkadaş hala aktif bir yetkili Ben 2 gündür banlıyım biletlerime hesabınız açılmayacak bize yazmanıza gerek yok denip kapatılıyor ve ben sadece kendilerinden bu şekilde hesabım hakkında detaylı bir inceleme istediğimi belirtiyorum kullanmadım başka hesabım yok ağımı kimseyle paylaşmadım nette araştırdım uzun zamandırda konu olarak varmış bu durumlar gördüm internet sağlayıcıları yoğunluk olduğu zaman bir IP adresine birden fazla kullanıcı atadığı belirtiliyor ve GM arkadaşta bunu biliyor lütfen yetkililerden rica ederim mesaj atmanıza gerek yok yerine birde bu arkadaşın yaptığı gibi bir inceleme yapılsın servis sağlayıcılarından dolayı olan bu hatadan dolayı suçlu bulunup emeklerimiz boşa gitmesin.IP çakışmasının canı cehenneme inşallah.. iyi çalışmalar

ID:denousko Nick:Fett Server:Sirius
    Last edited by Fett07; 07-19-2019 at 06:27 PM.

Junior Member
    Yokmu bunun için yapılan incelemeyi hesabım içinde yapabilecek bir yetkili hesabımı açın verin demiyorum ki kullanmadım karışmadım hiç bir illegal işe ve sizin ve sistemizinde kandığı yanıldığı durumlar alenen açık ve belli iken böyle bir inceleme istemem suç mu günahmı sizin burda bize yardımcı olmanız gerekmiyormu bilet atmak hesabımı açın diye yalvarmak sizi bunaltmak anlamına mı geliyor haklıyım ben hiç bir suçum yok @CluTaah hala aktif bir yetkili ne olur inceleyin bir hata varsa söyleyin 2 kez illegal giriş görülmüş benim öğrenebildiğim bu ama bu şekilde bir giriştir ben asla kimseyle ağ paylaşımı yapmadım tek hesabım var onun dışında bir hesap ile giriş yapmadım inceleyin burda siteyle konuşuyor gibiyim cevap veren yetkili yok discord ve forumdan destek verilmez deniyor adama yardımcı olunmuş hata yapıldığı da görülmüş demekki verilebiliyor yardımcı olun.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Müşteri hizmetlerine bilet atarak destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.