Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Ekran Kartı Önerisi

Beyler Knight için ikinci bir pc topladım ekran kartı eski nesil iş görür diye düşünüyorum 50 100tlye alacağım ddr3 ddr2 1gb 64 bit ekran kartları yeterli olur mu ? ve öneriniz var mı ? işlemci xeon ram 6gb aldım sadece ekran kartı kaldı kasmasın yeter öneriniz varsa

Oyun yeni nesil ekran kartlarını tanımıyor bendeki ekran kartı 4gb ram 16gb amd ryzen 7 işlemci var yine moradonda kasma meydana geliyor sana tavsiyem win 7 kurup intel işlemciyle oynaman

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    Oyun yeni nesil ekran kartlarını tanımıyor bendeki ekran kartı 4gb ram 16gb amd ryzen 7 işlemci var yine moradonda kasma meydana geliyor sana tavsiyem win 7 kurup intel işlemciyle oynaman
    Eski yapım bir oyun olduğu için çok çekirdek performansına dayalı işlemciler yerine tek çekirdek performansı yüksek olan işlemci seçerseniz eğer bir sorun olmayacaktır.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Eski yapım bir oyun olduğu için çok çekirdek performansına dayalı işlemciler yerine tek çekirdek performansı yüksek olan işlemci seçerseniz eğer bir sorun olmayacaktır.
    Teşekkürler yapımcı firma artık grafik motorunu ve optimizasyon sorununu ne zaman çözmeyi planlıyorlar acaba 2020ye giricez 2000lerin grafik motoru kullanılıyor hala

Senior Member cYkParsing's Avatar
    i7 ve 1070 var bende maradonda kaymak gibi kayıyorum.

Amd işlemcilerde bi sıkıntı var herhalde bendr intelle oynadığım zamanlar bi sıkıntı yoktu

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Amd işlemcilerde bi sıkıntı var herhalde bendr intelle oynadığım zamanlar bi sıkıntı yoktu
    Evet, genel olarak sorun yaşan oyuncularımız AMD kullanmakta. Tek çekirdek performansı yüksek olan Intel'de bu sorunlar pek gözükmemekte.

Junior Member
    Evet, genel olarak sorun yaşan oyuncularımız AMD kullanmakta. Tek çekirdek performansı yüksek olan Intel'de bu sorunlar pek gözükmemekte.
    ben arkadaşa bir amd sistem topladım rx 570 4gb 16gb ram amd ryzen 3 herhangi bir kasa yok arkadaşın dediği gibi kaymak gibi oynatıyor bende 2 pc var cıkma parca elimde mevcut ekran kartı hariç ekran kartıda var ama 512 mb öyle duruyor denedim sıkıntı çıkartıyor biraz diğer sistemim ortalama sorunsuz oynatıyor 4 çekirdek

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by town354 View Post
    ben arkadaşa bir amd sistem topladım rx 570 4gb 16gb ram amd ryzen 3 herhangi bir kasa yok arkadaşın dediği gibi kaymak gibi oynatıyor bende 2 pc var cıkma parca elimde mevcut ekran kartı hariç ekran kartıda var ama 512 mb öyle duruyor denedim sıkıntı çıkartıyor biraz diğer sistemim ortalama sorunsuz oynatıyor 4 çekirdek
    Oynatmama sorunu olmaz fakat stabilite konusunda Intel kadar performans alamayabilirsiniz.

Junior Member
    bana söylenilen şu ekran kartın sıkıntı olmaz knight online işlemciye dayalı bir oyun işlemciyide xeon sipariş verdim e6500 e8500 kastırıyor biraz elimde boşta duran 512 mb grafik kartı mevcut boşta duruyor yeterli mi midir yoksa onuda değiştireyim mi maradonda kasmaması için ?