Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Game masterlara özel bölüm

Karekter adı : Fett
    Sunucu : Sirius
    Hesabın kapatılma tarihi : 18.07.2019
    Hesabın kapatılma sebebi : Hile kullanan bir kişinin ip si ile ip'min aynı olmasıymış

Savunma :
    Merhabalar , Sorunum şu 18.07.2019 tarihinde saat 17.25 civarında Sirius 3 te pazar gezerken ani bir dc ile oyundan düştüm tekrar girmek istediğimde başlıktaki hatayı aldım 80 lvl priest'im herhangi bir yazılım yada hile kullanmadığımı pus'tan aldığım genie harici oto oyun aracı kullanmadığımı belirtmek isterim. Neden böyle bir ban yediğimi inanın merak ediyorum. evde tek bilgisayar var tek hesap üzerinden oyun oynuyorum. GM arkadaşlardan rica ediyorum benim hesabım hangi ip de açılmış şuan ki kullandığım ip ile aynımı bunun bilgisini vermeleridir başka bir sıkıntı olabilir yanlışlık olabilir cevap yazmanı bekliyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Müşteri hizmetlerine bilet atarak destek alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.